MUC-OFF CAR SHAMPOO 750 ml - Voňavý autošampon

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

MUC-OFF CAR SHAMPOO je vynikající šampon, který má intenzivní čistící sílu a úžasnou vůni čerstvých jablek!  

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF CAR SHAMPOO

Autošampon s jablečnou vůní

 

Výsledek, kterého docílíte mytím naším šamponem, je jasně viditelný. A to díky tomu, že tento pH neutrální šampon rozkládá zatvrdlou špínu, olej a veškeré provozní nečistoty ze silnic, aniž byste se museli obávat o cennou voskovou ochranu karoserie, kterou jste dříve použili. V čem je vychytaný? Obsahuje speciálně vyvinuté změkčovače vody, které jsou navrženy tak, aby redukovaly usazeniny tvrdé vody a skvrny po nich, a zanechaly tak pouze bezvadný luxusní lesk.

VŮNĚ:

vůně jablko

   Čerstvá jablka


APLIKACE:

Šampon je citlivý k lakovaným, gumovým i plastovým povrchům a zachovává jejich povrch lesklý.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Láhev pečlivě protřepejte. Před mytím se ujistěte, že karoserie není horká a auto nemyjete na přímém slunci. Vytáhněte uzávěr zátky a vymáčkněte přiměřené množství šamponu do teplé vody a promíchejte. Doporučujeme dávat 40 ml šamponu na 1 kbelík (cca 10 litrů vody). Vozidlo můžete předmýt hadicí a následně pomocí čisté houby přistoupit k mytí. Nakonec opláchněte mírným proudem čisté vody. Pro ještě lepší výsledek utřete pomocí utěrky z mikrovlákna. V této chvíli je vozidlo připraveno na aplikaci leštěnky pro efektivní ochranu laku a hluboký lesk.

Šampon je citlivý k lakovaným, gumovým i plastovým povrchům a zachovává jejich povrch lesklý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Obsahuje d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí!

606

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.