Muc-Off Ultra Endurance Cream 150ml

Kód: 335
Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF
770 Kč 636,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vytrvalostní sportovní výkon může být skutečně vyčerpávají, ať už sedíte na kole nebo běžíte, a chcete ho po celou dobu udržet na stejné úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Muc-Off Ultra Endurance Cream 150ml

Představte si produkt, který by  vám mohl pomoci sportovat déle a nakonec dokonce dosáhnout skvělejšího pocitu z vítězství! Proto Muc-off vyvinul tento produkt - Muc-Off Ultra Endurance Cream. Muc-Off Ultra Endurance Cream využívá ve svém složení speciálních složek, které pomáhají chránit Vaše svalové buňky před hromaděním laktátu, což je hlavní příčina vyčerpání.

  • Krém pro podporu stabilního vytrvalostního výkonu
  • Produkt je speciálně vyvinut pro vytrvalostní sportovce, aby jim pomohl bojovat s tvořící se kyselinou mléčnou (laktátem) v pracujících svalech
  • Aminokyselina Taurin pomáhá k přeměně GLYKOGENU na GLUKÓZU, která je pro pracují sval hlavním zdrojem energie
  • Prevence ztuhnutí svalů předloktí a operace karpálu pro MX, Downhill a motocyklové jezdce
  • Produkt obsahuje naší průlomovou "Amino patch Technology"
  • Zajišťuje zvětšení objemu kapacity buněk, což vede k vetší syntéze bílkovin ve svalu
  • 100% přírodní složení obsahuje pouze rostlinné a minerální deriváty bez jakýchkoliv škodlivých syntetických, chemických přísad
  • Bez jakéhokoliv negativního vlivu na zažívací ústrojí

Aplikace: V průběhu intenzivního vytrvalostního tréninku anebo závodu vzniká ve svalech odpad jako je laktát a dusík, které snižují výkon pracujících svalů. Ty se tak unaví a bílkoviny, které jsou základní stavební jednotkou aminokyselin, hrají klíčovou roli při stavbě a opravě svalových vláken. Náš Ultra Endurance Cream pomáhá chránit Vaše svaly proti hromadění laktátu a dalších odpadních látek  jako hlavní příčině vyčerpání. Upozornění: Hledáte kombinaci síly a vytrvalosti? Můžete smíchat Amino Explosive Power a Amino Ultra Endurance a vytvořit tak pro tělo výkonnou palivovou směs. Oba naše produkty smíchejte v dlaních a potom tuto směs aplikujte způsobem uvedeným v návodu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.