Vánoční soutěž

mceclip0-21

Vánoce na Halbich Sport již nyní 

Nakup dárky nad 500 Kč a buď ve slosování každý den! 

  • Máme pro vás týden dárků za 16 000 Kč. 
  • Dárky losujeme každý den od 15.12 do 21.12. 
  • Nákup v hodnotě nad 500 Kč a buď ve slosování každý den. 
  • Podmínkou pro zařazení do soutěže je řádné zaplacení objednávky. 

 

 

Organizátorem a zadavatelem soutěže je: Halbich s.r.o.

Doba a místo konání soutěže
1.1 Soutěž proběhne v období od 15.12.2021 do 21.12.2021 10:00 hodin na území České republiky. Tato pravidla upravují podmínky soutěže na území České republiky.

Soutěžící
2.1 Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem a s adresou pro doručování na území České republiky, která se rozhodne zúčastnit soutěže, a to v době konání soutěže, která je umístěna na stránce Halbich s.r.o., a souhlasí s těmito pravidly (dále také "účastník", "účastník soutěže" nebo "soutěžící").
2.2 Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit opakovaně za splnění soutěžních podmínek a to provedením nákupu v hodnotě vyšší než 500,00 Kč včetně DPH.
2.3 Ze soutěže jsou vyloučeny všechny osoby v zaměstnaneckém nebo obdobném poměru k organizátorovi, zadavateli či spolupracujícím společnostem, jakož i osoby těmto osobám blízké. Ze soutěže jsou taktéž vyloučení obchodní partneři společnosti Halbich s.r.o.
2.4 Osoba, která nesplní kteroukoliv z podmínek účasti uvedenou v těchto pravidlech, se nemůže soutěže účastnit, a pokud se soutěže účastní, nemá nárok na výhru a může být kdykoliv ze soutěže bez náhrady vyloučena.
2.5 Jestliže výherce soutěže prostřednictvím soukromé zprávy nekontaktuje do 14 dnů ode dne vyhlášení soutěže organizátora, bude organizátor nucen vylosovat nového výherce. Původní výherce soutěže tímto ztrácí nárok na výhru.

Mechanismus soutěže
3.1 V termínu od 15.12.2021.2021 do 21.12.2021.2021 10:00 hodin mají uživatelé možnost provést nákup na stránce pořadatele soutěže (Halbich.cz).
3.2 Kupující se stává soutěžícím ve chvíli, kdy provede nákup v hodnotě vyšší než 500,00 Kč včetně DPH.
3.3 Provedením nákupu se považuje zaplacení nákupu dle podmínek předmětného e-shopu.
3.4 Provedením nákupu se soutěžící zařazuje do slosovaní o ceny, které do soutěže věnoval pořadatel soutěže.
3.5 Pořadatel soutěže má právo změnit obsah cen.
3.6 Výherce určí prostřednictvím náhodného výběru porota složená ze zaměstnanců společnosti Halbich s.r.o.
3.7 Účast v soutěži je bezplatná.

Výhry v soutěži a jejich oznámení
4.1 Výherce obdrží avizovanou výhru.
4.2 Jméno vítěze bude oznámeno na sociálních sítích pořadatele soutěže
4.3 Soutěžící bude v případě výhry kontaktován pomocí kontaktních údajů uvedených na objednávce k nákupu.
4.4 Nárok na výhru dále ztrácí soutěžící, který nesplní některou z podmínek účasti v soutěži nebo neprokáže její splnění, a dále soutěžící, který jinak jedná v rozporu s těmito pravidly, nebo který je ze soutěže vyloučen. V případě, že vyloučenému účastníku soutěže již byla předána výhra, je povinen ji vrátit, a není-li to možné, uhradit pořadateli hodnotu výhry v penězích; tím není dotčena odpovědnost účastníka soutěže k náhradě újmy, včetně nehmotné, pořadateli, organizátorovi anebo třetím osobám.
4.5 Na výhry nevzniká právní nárok a není možné je směnit za hotovost ani místo nich požadovat jiné plnění.


Předání výher
5.1 Výherci bude cena udělena formou zaslání produktu na doručovací adresu, kterou si výherce sám zvolí.


Závěrečná ustanovení
6.1 Organizátor si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Organizátor a zadavatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zkrátit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude to učiněno písemně a zveřejněno na stránce společnosti Halbich s.r.o..
6.2 Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže.
6.3 Organizátor soutěže není odpovědný za technické problémy při přenosu dat elektronickými prostředky. Organizátor a zadavatel nenese odpovědnost za případné problémy s funkčností internetové stránky, kde budou informace o soutěži uveřejněny.
6.4 Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení