GS27 DEEP SCRATCH REMOVER 100 ml - Pasta na odstranění hlubokých škrábanců

420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER je určen k renovaci laků s hlubokým škrábanci.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER

Efface Rayures Profondes

Abrazivní pasta na odstranění škrábanců

 

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER je určen k renovaci laků s hlubokými škrábanci. Jeho aktivní složka zajišťuje odstranění škrábanců i s výraznější hloubkou ve vrstvě laku. Obsažené mikročástice napomáhají rozleštiti okraje vrypů. Tím zmenší úhel odrazu světla, čímž se stane vryp prakticky neviditelný. GS27 DEEP SCRATCH REMOVER lze použít jednoduše s utěrkou z mikrovlákna nebo profesionální leštičkou při kompletní renovaci laku.

 

GS27Odstraňuje hlubší škrábance.

GS27Mikročástice pomáhají rozleštit okraje vrypů.

 

APLIKACE:

Určeno pro všechny odstíny a všechny typy barev (lak, metalíza atd.). Při správné aplikaci je spotřeba produktu minimální, ale efekt maximální. Není určen na matné laky.

1. Povrchové škrábance (např. rýhy od větví v povrchové vrstvě laku): K odstranění těchto poškození doporučujeme použití produktů GS27 UNIVERSAL SCRATCH REMOVER, GS27 TITANIUM SCRATCH REMOVER, nebo pro tmavé laky GS27 BLACK SCRATCH REMOVER.

2. Hluboké škrábance (např. od klíčů, které sahají hluboko do povrchové vrstvy laku): Zde je na místě použít právě tento produkt - GS27 DEEP SCRATCH REMOVER.

3. Velmi hluboké škrábance: Jedná se o výrazné škrábance jdoucí pod povrch laku, které vznikají při silném kontaktu s ostrými předměty. Zde je již nutno přistoupit k lakýrnickým opravám.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Pro lokální použití, nebo k renovaci karoserie jako celku. Do čisté utěrky z mikrovlákna naneste malé množství produktu a krouživými pohyby, větším čí menším tlakem v závislosti na charakteru poškození, leštěte poškozené místo (karoserii).

2. Při renovaci větších ploch postupujte vždy postupně (např. dveře, blatník atd.).

3. Vyleštěte a dokončete proces vytvořením ochranné vrstvy. Zde použijte některou z leštěnek nebo vosků od GS27 ( GS27 PERFECTION WAXGS27 TITANIUM+ ULTRA SHINE & PROTECTION KIT atd.).

Před prvním použitím vyzkoušejte na skrytém místě, abyste viděli výsledek.

Nepoužívejte na matné laky!

 

NÁŠ TIP:

Většinu škrábanců v laku karoserie lze opravit. Důležité je určit typ škrábance, a poté nastavit správný postup.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.