O nás

Jsme HALBICH sport. Lidé, kteří zasvětili svůj život sportu. Proto je naší nedílnou součástí, a tak to již zůstane. Na naší cestě jsme získali cenné zkušenosti, které chceme předat všem, pro které sport znamená to samé co pro nás.

“VĚŘÍME, ŽE POSOUVAT SVŮJ VÝKON MŮŽE AKTIVNÍ ČLOVĚK POUZE, POKUD UDRŽUJE V PERFEKTNÍ KONDICI SEBE I SVŮJ STROJ.”

CO DĚLÁME

Nabízíme JISTOTU.

Proto v regálech naší prodejny a na našem eshopu nenajdete produkty. Ale jistou volbu toho nejlepšího, co pro sebe a svůj stroj můžete udělat. Nabízíme naše dlouhodobé zkušenosti z řad profesionálních soutěží a ověření těch nejlepších sportovců, kteří nám pomáhají. Proto každý produkt, který všem aktivním lidem nabízíme, vždy projde našima rukama a podrobujeme jej dlouhodobému testování přímo na sobě a v našich servisech.

Nabízíme KVALITU.

Protože jen tak máme jistotu my. Protože na tom stojí naše jméno. Nejen celého týmu, ale každého z nás. Proto se za vše, co u nás sportovci najdou, osobně zaručíme a dáme za to ruku do roztočené rozety.

JAK TO DĚLÁME

BEZ KOMPROMISU

Bez kompromisu směrem ke všem aktivním lidem, kteří za námi přijdou pro pomoc, aby dosáhli svého cíle. Proto pokud nevyhovuje produkt nám, nikdy jej u nás nenajdete. Nikdy. A z této cesty neuhneme, protože to nás dělá tím, kým jsme. Parťáky na okruhu, na rozbláceném trailu nebo kdekoliv, kde chce člověk dosáhnout svého výkonu.

LIDSKY

Protože takoví prostě jsme. Protože sami celý život sportujeme a známe do posledního šroubku každý problém, s kterým se sportovec může potýkat. Chceme být sportovcům parťáky, kamarády, přáteli, za kterými přijdou, když potřebují něco pro sebe či svůj stroj - ať už se jedná o kvalitní produkt nebo jen dobrou radu.

PROFESIONÁLNĚ

Na míru. Svůj obor známe do poslední matky a na tom si zakládáme. Čemu nerozumíme, to neděláme. Proto když nás vzbudí ve dvě ráno, vyjmenujeme složení, doporučení nebo postup používání všeho, co u nás najdete. Zároveň ale víme, že každý sportovec má jiné potřeby.

BEZ ROZDÍLU

Začátečník, amatér nebo profesionál. Neděláme rozdíly v přístupu. Každý je pro nás sportovec, který následuje svůj cíl, své odhodlání. A je nám jedno, jestli jezdí modrou nebo černou či jezdí jen na výlety nebo závodí na okruhu. Jsme schopni pomoc každému, kdo se chce posouvat.

PRO KOHO TO DĚLÁME ?

Pro všechny, kteří přistupují ke svému životu aktivně. Kteří se chtějí posouvat a nezůstat stát na místě v tom, co je baví. Naším zákazníkem je aktivní člověk, který se rozhodl věnovat se sobě i svému koníčku naplno. Jezdí na kole, jezdí na motorce, běhá, hraje fotbal nebo cvičí v posilovně.

PÉČE

JISTOTA A KVALITA

KOMPETENTNOST A EXPERTÍZA

Oficiální zastoupení značek

Pro tyto značky máme jako jediní oficiální zastoupení pro českou republiku. Produkty na sobě mají tento znáček s QR kódem, díky kterému si můžete ověřit správný původ vašich prostředků. Více zde.

Společnost zabývající se čistícími nástroji...

Společnost zabývající se vidlicemi a odpružením...

Společnost zabývající se výrobou čistící a ochranné kosmetiky...

Společnost zabývající se výrobou výživových doplňků pro profesionální i amatérské sportovce...

Společnost zabývající se výrobou čistící a ochranné kosmetiky...

Společnost zabývající se výrobou prémiových držáků kola...

Společnost zabývající se výrobou jedinečných stojanů na kola...

Značka zabývající se výrobou tlumičů a vidlic...

Výběr našich top produktů

MTBKIT
702,48 Kč bez DPH
850 Kč

Sada MUC-OFF INFLATOR KIT pomáha jezdcům rychle nahustit pláště a bleskurychle je vrátit zpět do sedla kola!

Kód: 20117
9233 bike care essentials kit
814,05 Kč bez DPH
985 Kč

Praktická sada na mytí a konzervaci v hezkém dárkovém balení.

Kód: 936
ultimateb
1 966,94 Kč bez DPH
2 380 Kč

MUC-OFF ULTIMATE BICYCLE KIT - Komplexní sada pro mytí, péči a mazání jízdního kola v praktickém skladovacím boxu, kam si můžete přidat i základní nářadí - hodí se pro rychlou...

Kód: 284
12374 wash protect lube wet kit
479,34 Kč bez DPH
580 Kč

MUC-OFF WASH, PROTECT & LUBE WET KIT - Základní produkty pro mytí, ochranu a lubrikaci Vašeho jízdního kola v jedné praktické sadě.  

Kód: 850
9317 muc off dirt bucket with filth filter
1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč

Sada Muc-Off Dirt Bucket je perfektní sada, který pomáhá udržet Vaše jízdní kola čisté, chráněné a skvěle namazané.

Kód: 999
motorcycle care
471,07 Kč bez DPH
570 Kč

Tato sada nesmí chybět v žádné dílně či garáži.

Kód: 925
9230 8in1 mtb cleaning kit
1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč

Sada pro čištění a konzervaci jízdních kol v praktickém kyblíku, který můžete použít v průběhu mytí na vodu a poté jej využít na uložení produktů MUC-OFF.

Kód: 250
ROADKIT
636,36 Kč bez DPH
770 Kč

Sada MUC-OFF INFLATER KIT pomáhá jezdcům rychle nahustit pláště a bleskurychle je vrátit zpět do sedla kola!

Kód: 20116

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.