GS27 EXPRESS CERAMICS 500 ml - Ochrana laku (keramika) ve spreji

540 Kč 446,28 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

GS27 EXPRESS CERAMICS, to je absolutní novinka v produktové řadě GS27. Rychlá, účinná a jednoduše aplikovatelná keramika na Vaše vozidlo nebo motocykl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 EXPRESS CERAMICS

Cire Express Céramique

Rychlý keramický vosk

 

Náš EXPRESS CERAMICS je výsledkem nejnovějšího výzkumu provedeného v laboratoři GS27. Jedná se o absolutní novinku v produktové řadě GS27. Revoluční složení poskytuje okamžitou hydrofobní úpravu. Jeho velkou předností je velmi snadná aplikace. Získáte tak jednoduše bezkonkurenční lesk a okamžitý hydrofobní efekt. Po aplikaci vznikne ochranná aktivní vrstva na povrchu, která chrání před poškrábáním, chemikáliemi, ptačím trusem a UV paprsky.

 

GS27Vysoký obsah aktivní SiO2.

GS27Bezpečný na plasty.

GS27Výrazně usnadňuje následnou údržbu auta.

GS27Posiluje ochranu a vysoký lesk, hloubku, hladkost laku.

GS27Snadné použití. Prostě jen nastříkejte a setřete! 

GS27Nezanechává žádné bílé stopy.

 

APLIKACE:

Express Ceramics Wax lze použít na všechny typy barev (lakované, metalické, perleťové atd.). Účinný také na matné barvy. Neaplikujte na horké povrchy nebo na přímém slunečním světle.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Můžete si vybrat ze dvou použití - na suchou nebo mokrou karoserii. Postupujte po jednotlivých částech vozidla (křídlo, kapota, blatník atd.).

Umyjte vozidlo. Protřepejte nádobu s přípravkem. Poté aplikujte produkt následujícím způsobem:

Na suchý povrch: Nastříkejte vosk rovnoměrně na jednotlivé části karoserie a rozetřete utěrkou z mikrovlákna. Doporučujeme pracovat na po malých částech karoserie. Vše pak doleštěte do zářivého lesku druhou utěrkou z mikrovlákana. 

Na mokrý povrch: Nastříkejte produkt rovnoměrně na jednotlivé části karoserii (na ještě mokrý povrch po umytí) a rozetřete-otřete utěrkou z mikrovlákna. Vodoodpudivý efekt je okamžitě viditelný.  Vše pak doleštěte do zářivého lesku druhou utěrkou z mikrovlákana. 

 expres

NÁŠ TIP:

Z našich zkušeností není úplně vhodný na ošetření čelního skla a oken. Na čelní sklo použijte GS27 GLASS CLEANER + ANTI-FOG. Před použitím doporučujeme lak vždy dekontaminovat s použitím GS27 BODYWORK DECONTAMINATION KIT (v současné době je u nás na eshopu v akci!!!).

 Užívejte si keramickou ochranu laku, která překoná všechny tradiční vosky!

 

VAROVÁNÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje 2-METHYLISOTHIAZOL-3(2H)-ONE. Může vyvolat alergickou reakci.

606

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.