GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO 500 ml - Autošampon v nejvyšší řadě Titanium

365 Kč 301,65 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

S GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO dosáhnete skvěle umytého vozidlo s vysokým leskem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO

Shampooing Titanium

Autošampon 

 

Objevte přední technologii, která přináší průmyslu kosmonautiky a Formule 1 přímo k Vám, a to s naším GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO. Tento prémiový šampon na auta vytvořený s důrazem na detaily a kvalitu, zaručuje maximální lesk a ochranu pro Váš vůz.

GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO je navržen tak, aby nabídl unikátní kombinaci hlubokého čištění a dlouhodobé ochrany. Tento šampon bez námahy odstraňuje nečistoty a mastnotu, které se nahromadily na povrchu vozidla. A to ještě není vše! Jeho unikátní formule s mikročásticemi zapouzdřuje lak karoserie, poskytující mu tak nejen ochranu, ale i neuvěřitelný lesk.

Ještě před prvním použitím je nutné šampon prořepat, aby se aktivovaly všechny jeho částice. A pak? Stačí jen vozidlo umýt. Po umytí budete ohromeni jeho vysokým leskem, který je viditelný už po prvním mytí.

GS27 ULTRA SHINE TITANIUM SHAMPOO je špičkový výrobek, na který je spolehnutí. Vyrobený ve Francii s dlouholetou tradicí značky GS27, tento šampon je to, co Vaše auto potřebuje!


GS27Prémiová kvalita: GS27 je značka s dlouholetou tradicí, která důvěřuje v prémiové ingredience a přináší nejlepší možnou péči pro Vaše auto.

GS27Moderní technologie: GS27 Ultra Shine Titanium Shampoo používá technologii využívanou v kosmonautice a Formuli 1.

GS27Hluboké čištění: Tento šampon odstraňuje veškerou nečistotu a mastnotu, která na vozidle ulpí.

GS27Ochrana laku: obsažené mikročástice zapouzdřují lak karoserie, chrání jej a dodávají mu impozantní lesk.

GS27Vysoký lesk: Už po prvním použití Vám GS27 Ultra Shine Titanium Shampoo nabídne vysoký lesk, který bude na cestách okouzlovat.

 

 Následným použitím GS27 TITANIUM ULTRA SHINE & PROTECTION zesílíte vodoodpudivý efekt a prodloužíte ochranu povrchu na maximum.

 

APLIKACE:

Na všechny typy laků.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím velmi pečlivě protřepejte nádobku, aby se aktivovaly všechny složky (šedá usazenina na dně lahve).

2. Zřeďte v poměru 4 cl produktu na 10 litrů vody.

3. Poté za pomoci houby GS27 TRIPLE ACTION SPONGE umyjte celý automobil.

4. Nakonec spláchněte čistou vodou.

 

NÁŠ TIP:

Tento šampón můžete rovněž použít na čištění kůže a autosedaček - takto používejte pouze ve zředěném stavu.

 

NEBEZPEČÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít/chrániče sluchu/… PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

604

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.