MUC-OFF HYDRODYNAMIC CHAIN LUBE 50 ML - Špičkové mazivo na řetěz

45 Kč 700 Kč od 45 Kč 37,19 Kč bez DPH 578,51 Kč bez DPH od 37,19 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
Objem balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
14.5.2024 24.4.2024 Zvolte variantu

 

Mazivo HYDRODYNAMIC CHAIN LUBE je výsledkem testování více než 15 různých složení, stovek hodin v laboratoři a testování skutečně po celém světě, než vývojový tým dospěl k závěru, že světlo světa spatřilo mazivo, které má ambice být lepší než všechna konkurenční maziva dostupná na trhu.  

Při odběru 5 a více kusů sleva 20%

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF HYDRODYNAMIC CHAIN LUBE

Špičkové mazivo na řetěz

 

Mazivo HYDRODYNAMIC CHAIN LUBE je výsledkem testování více než 15 různých složení, stovek hodin v laboratoři a testování skutečně po celém světě, než vývojový tým dospěl k závěru, že světlo světa spatřilo mazivo, které má ambice být lepší než všechna konkurenční maziva dostupná na trhu.  

Zcela nové a průlomové složení nabízí jedinečnou rovnováhu mezi výkonem a odolností. Skutečně skvělá ochrana za všech podmínek a nízké tření. profesionální mazivo.

kapka Ručně míchané mazivo vyvinuté společně s týmem profesionálních cyklistických závodníků INEOS GRENADIERS (dříve TEAM SKY).

kapka Skvělá odolnost.

kapka Velmi nízký koeficient tření.

kapka Vysoká úroveň lubrikace.

kapka Určeno do všech klimatických podmínek (mokro/vlhko, sucho/prach).

kapka Mazivo není založeno na petrolejové bázi.

kapka Integrovaná UV fluorescenční složka pro snadnou a přesnou aplikaci.

kapka Syntetické polymery zajišťující vysoký výkon po dlouhou dobu.


HYDRODYNAMIC CHAIN LUBE má o 15,5 % vyšší účinnost ve srovnání s MUC-OFF WET LUBE a o 27 % vyšší účinnost než přední konkurenční maziva do mokrých klimatických podmínek - viz výstupy měření na diagramu.

 

APLIKACE:

Určeno zejména pro silniční a cyklokrosová kola.

MAZIVO

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před aplikací nejdříve pečlivě vyčistěte a vysušte řetěz.

2. Pečlivě protřepejte nádobku s mazivem a naneste na každý řetězový článek.

3. Přebytky maziva otřete čistým hadříkem.

Ideální je provést lubrikaci řetězu minimálně 3-4 hodiny před jízdou. Pro kontrolu optimální lubrikace použijte UV svítilnu, která je dodávána s mazivem. Mazivo by se mělo ideálně nacházet pouze mezi válečkem a destičkami každého článku. Grafické znázornění naleznete na přebalu produktu.   

 

 

VAROVÁNÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci důkladně omyjte pokožku. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

606

 


 

Nevyplňujte toto pole:
C Avatar autora Brusná pasta pro vaše převody 11.8.2022 15:59
Dobrý den, doporučuji všem, kdo uvěřili PR proklamacím tohoto produktu, se mu hodně velkým obloukem vyhnout. Viditelná brusná pasta na řetězu a pastorcích vznikající již po relativně krátké jízdě ještě nemusí nutně vypovídat o stavu řetězu mezi jednotlivými články. Bohužel testování zde: https://zerofrictioncycling.com.au/wp-content/uploads/2017/12/MucOff.pdf ukazuje, jaká zvěrstva tento přípravek na vašem kole páchá. Selský rozum říká, že by snad takováto věc měla být žalovatelná, ale do reklamy lze zřejmě beztrestně napsat cokoliv.
Odpovědět
A Avatar autora Brusná pasta pro vaše převody 23.8.2022 13:22
Dobrý den, nelze usuzovat zda je Váš příspěvek i Vaše osobní zkušenost nebo pouze sdílíte tento odkaz. Níže naleznete oficiální odpověď Muc-Off (GB): Hydrodynamic byl vyvinut jako odolné mazivo pro extrémně náročné závodní podmínky před více než 10 lety pro tým Sky. Zaměstnáváme tým vědců, kteří pracují v našem vlastním výzkumném a vývojovém středisku za několik milionů liber, a důvodem, proč s námi nejlepší týmy a sportovci na světě nadále spolupracují, je to, že rozumí našim údajům z testování a vidí výsledky, které přináší. Naše výrobky přinesly několik vítězství na Grand Tour, národní a světové šampiony, olympijské vítěze a světové rekordy (naposledy Dan Bigham minulý týden překonal hodinový rekord s řetězem Ludicrous AF!). Zpochybňujeme výsledky a testovací metody Zero Friction Cycling a pevně věříme, stejně jako všichni naši výkonnostní partneři, že naše testovací data a výsledky jsou spolehlivé.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.