KORREK PRO WINDSCREEN WASH -20 ºC 3 l - Čistič skel s keramickou příměsí

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

KORREK PRO TFC™ WINDSCREEN WASH -20 ºC je tekutý čistič čelního skla pro zimní období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK PRO WINDSCREEN WASH -20 ºC

Čistič skel s keramickou příměsí


KORREK PRO WINDSCREEN WASH obsahuje mimo jiné přísadu SiO2, která vytváří na čelním skle ochranný keramický povlak odpuzující vodu a nečistoty. Díky tomuto povlaku je čelní sklo jasnější a celkově se zvedá bezpečnost jízdy. Nižší počet stírání a mytí skla zabraňuje jeho poškrábaní, čímž také zvyšujete bezpečnost jízdy. Keramický povlak se při pravidelném používání výrobku stále obnovuje. Při jízdě dálniční rychlostí se voda vůbec neudrží na povrchu skla a odpádá tak zcela nutnost použití stěračů.

Neobsahuje žádné nepříjemné parfémy, takže je vhodný i pro ty, kteří jsou citliví na běžné čističe skel. 

 

korrek Čistící prostředek na přední sklo a boční okna vozidla.

korrek Vytváří na skle ochranný keramický povrch.

korrek Odpuzuje nečistoty a vodu.

korrek Při vyšších rychlostech za deště téměř není nutné používat stěrače - voda rychle stéká z povrchu pryč.

korrek Bez výrazné parfemace.

 

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

VAROVÁNÍ:

Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.