Korrek Pro Windscreen Wash -20ºC 3l

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

KORREK Pro TFC™ Windscreen Wash -20ºC je tekutý čistič čelního skla pro zimní období 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro Windscreen Wash -20ºC

(čistič skel s keramickou příměsí, 3L) 


Korrek Pro Windscreen Wash obsahuje mimo jiné přísadu SiO2, která vytváří na čelním skle ochranný keramický povlak odpuzující vodu a nečistoty. Díky tomuto povlaku je čelní sklo jasnější a celkově se zvedá bezpečnost jízdy. Nižší počet stírání a mytí skla zabraňuje jeho poškrábaní, čímž také zvyšujete bezpečnost jízdy. Keramický povlak se při pravidelném používání výrobku stále obnovuje. Při jízdě dálniční rychlostí se voda vůbec neudrží na povrchu skla a odpádá tak zcela nutnost použití stěračů. Neobsahuje žádné nepříjemné parfémy, takže je vhodný i pro ty, kteří jsou citliví na běžné čističe skel. 

Obsah 3 L

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

 hořlavý aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.