MUC-OFF 5X BRUSH SET - Sada 5 kartáčů

1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

MUC-OFF 5X BRUSH SET je sada pěti kartáčů určená k čištění rámů a všech jednotlivých částí jízdních kol, včetně těch s choulostivým povrchem.

BRISTLESODOLNÉ NYLONOVÉ ŠTĚTINY HANDYERGONOMICKÁ RUKOJEŤ
   
ALL-OVERMYTÍ CELÉHO KOLA  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF 5X BRUSH SET

Sada 5 kartáčů

 

MUC-OFF 5X BRUSH SET je sada kartáčů určená k čištění rámů a všech jednotlivých částí jízdních kol, včetně těch s choulostivým povrchem.

kapka Umožňuje odstranění špíny i z těžko dostupných míst.

kapka Všechny kartáče se vyznačují vysokou mechanickou odolností i tvrdostí štětin.

 

SADA OBSAHUJE:

2119182014

MUC-OFF CLAW BRUSH má kvalitní tříhlavovou konstrukci s nylonovými štětinami různé délky. Je vhodný zejména na řetězy a ozubená kola, kazety atd.

MUC-OFF DETAILING BRUSH je vhodný na čištění nábojů kol, ozubených kol a různých úzkých míst, např. v oblasti koruny předních teleskopů. Pevné a masivní madlo s protiskluzovou úpravou a trvanlivé a velmi husté štětiny jsou předpokladem dlouhé životnosti kartáče. Kartáč má dále pogumované kontaktní hrany, aby nedošlo k poškození citlivých povrchů.

MUC-OFF SUPER SOFT WASHING BRUSH má konečky z ultra pevných štětin řezaných laserem pro čištění i těch nejcitlivějších povrchů. Hlava je ještě větší než u předchozího kartáče (90 mm) a štětinky jsou ještě hustěji u sebe. Pevná, dlouhá a nárazu odolná rukojeť s protiskluzovou úpravou dělá z kartáče skutečně účinný nástroj při odstraňování i té největší špíny. Navíc jsou kontaktní hrany pro zvýšení šetrnosti použití kartáče pogumované.

MUC-OFF TWO PRONG BRUSH má tuhé, nárazu odolné držadlo a trvanlivé nylonové štětiny. Je ideální na čištění paprsků kola, disků, vidlic, pérování, opěr atd. Je vhodným pomocníkem při čištění obtížně dosažitelných míst.

MUC-OFF WHEEL & COMPONENT BRUSH má oválnou zužující se hlavu, jejíž tvar usnadňuje čištění v oblasti paprsků kol, ráfků a jiných obtížněji dostupných částí. Jemné, ale zároveň pevné štětinky jsou schopné z těchto míst rychle a účinně odstranit špínu. Pevná, pogumovaná a nárazu vzdorná rukojeť ještě více usnadňuje práci.

BRUSH5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.