MUC-OFF AIRMACH MINI - pumpička

900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Muc-Off Airmach mini - mini pumpička s maximálním výkonem. Lze hustit až do 110psi!!!  

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF AIRMACH MINI

Pumpička

 

Zachraňte svou vyjíždku s Muc-Off Airmach Mini Pumpičkou – Vaším tichým hrdinou na dvou kolech

Představte si, že jste na své oblíbené trase, kde každý zatáčka, každý kopec a každý kilometr je jako píseň svobody. Ale co když se svoboda náhle zastaví pískáním unikajícího vzduchu z vašeho pneumatiky? To je přesně ten moment, kdy Muc-Off Airmach Mini Pumpička vstupuje do hry jako váš nejlepší přítel v nouzi.

Nenechte se zmást její skromnou velikostí; tato pumpička je jako David mezi Goliáši. Skrytá v jejím drobném těle je síla, která vám vrátí na cestu nebo trail rychleji, než si stačíte uvědomit, že jste měli problém. S jejím odolným hliníkovým tělem a precizním pístem, který byl vytvořen pro maximální efektivitu, je inflace pneumatik otázkou okamžiků.

Ať už jste na odpočinkové jízdě, prohánějí se v bike parku, bojujete o svůj nejlepší čas na Strava segmentech, nebo jen spěcháte do práce, Airmach Mini je základním kamenem vaší cyklistické výbavy. Díky její kompatibilitě s ventily Presta i Schrader a maximálním tlakem 110 PSI se stane nezbytným nástrojem pro každého cyklistu.

 

kapka Nikdy nezůstanete ve štychu: S maximálním tlakem 110 PSI a vysokým objemem vzduchu na jeden stisk, vaše pneumatiky budou plné a připravené v rychlém čase.

kapka Univerzální Kompatibilita: Díky CNC obráběnému reverzibilnímu hlavici je tato pumpička připravena spolupracovat jak s Presta, tak s auto ventilky, což eliminuje potřebu dalších adaptérů.

kapka Extrémní Přenosnost: S délkou pouhých 155.4mm a váhou 78g se vejde do každé kapsy nebo batohu. 

kapka Robustní Konstrukce: Vyrobena z odolného hliníku 6063, je tato pumpička navržena tak, aby vydržela nástrahy každodenního používání a přežila i ty nejdrsnější podmínky.

kapka Eco-Friendly Balení: Plně recyklovatelné kartonové balení ukazuje, že se o planetu staráme stejně jako vy o svůj výkon.

Udělejte si radost a nechte se překvapit, jak malá pumpička může mít tak obrovský dopad na váš cyklistický život. Muc-Off Airmach Mini Pumpička – protože nejlepší dobrodružství jsou ta, na které jste připraveni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.