MUC-OFF BIO CHAIN CLEANER 400 ml - Bio čistič řetězů

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

MUC-OFF BIO CHAIN CLEANER byl speciálně vyvinut pro rychlé odstranění hrubé špíny, tuků a olejů nejenom z řetězů jízdních kol a motocyklů, ale také ze všech druhů dosud existujících hnacích řetězů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF BIO CHAIN CLEANER

Biologicky odbouratelný čistič řetězů a kazet

 

Unikátní, biologicky odbouratelná složka a vylepšené složení tohoto čističe bezpečně odstraňuje olej, vazelínu či hrubou špínu a zanechává řetěz bez nečistot. Obsahuje nejmodernější rozpouštědla, která si bez problémů poradí s opravdu velkými nánosy nečistot, s odstraněním základních maziv a jejich směsí.

kapka Plně biologicky odbouratelný.

kapka Rozpustný ve vodě.

kapka Bezpečný pro materiály z karbonu.

kapka Rychle a efektivně proniká špínou a tuky.

kapka Odstraňuje i tu nejodolnější špínu, včetně voděodolných maziv a olejů, které zanechávají voskovou vrstvu.

kapka Jedinečné složení odstraňuje oleje, maziva, mazut a zanechává řetěz absolutně čistý.

 

APLIKACE:

Použitelný na všechny řetězy, včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. MUC-OFF BIO CHAIN CLEANER doporučujeme před aplikací důkladně protřepat.

2. Poté naneste na znečištěná místa a nechte několik minut působit.

3. Následně vše důkladně opláchněte proudem čisté vody.

4. Řetěz vysušte a utřete čistým hadrem.

 

NÁŠ TIP:

V případě potřeby, zejména při velkém znečištění, doporučujeme pro urychlení a zefektivnění celého procesu použít vhodný MUC-OFF kartáč, například MUC-OFF CLAW BRUSH.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.