SPONSER GLUCOSAMIN CHONDROITIN + MSM 180 tablet - Kloubní výživa

840 Kč 730,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

SPONSER GLUCOSAMIN CHONDROITIN + MSM jsou tablety s hydrolyzovaným kolagenem, glukosaminem, chondroitin sulfátem, MSM a vitamínem C. Tyto látky se přirozeně v těle podílí na normální funkci kloubů, šlach, vazů a chrupavek. Komplexní kloubní výživa je pro sportovce jedním z nejdůležitějších doplňků stravy. Tuto kvalitní švýcarskou kloubní výživu je vhodné užívat pravidelně jako podpůrný doplněk stravy.

* bez lepku * bez laktózy 

 

chondroprotektivaCHONDROPROTEKTIVA antioxidantANTIOXIDANT

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPONSER GLUCOSAMIN CHONDROITIN + MSM

Zdravé klouby, šlachy, vazy a chrupavky

Chondroprotektiva - kloubní výživa (tablety)

davkaglucosamin

SPONSER GLUCOSAMIN CHONDROITIN + MSM  jsou tablety s hydrolyzovaným kolagenem, glukosaminem, chondroitin sulfátem, MSM a vitamínem C. Při pravidelném sportování se klouby zatěžují a opotřebovávají. Proto je důležité preventivně užívat kloubní výživu. Kolagen je strukturální bílkovina, která se nachází ve šlachách, vazech, kostech, chrupavkách a kožních vrstvách. Kolagen je potřebný k zabudování vápníku do kostí a podporuje jeho využití v organismu. Kolagen je důležitý pro zdravou a vypnutou pleť a zajišťuje rychlý růst vlasů a nehtů.

Hydrolyzovaný (naštěpený) kolagen je mnohem účinnější a vstřebatelnější než kolagen v přírodní (nativní) formě. Spolu s vitamínem C prokazatelně posiluje kosti a chrupavky.

Glukosamin a chondroitin jsou také přirozenými složkami lidského těla. Vyskytují se zejména v pojivových tkáních, chrupavkách a synoviální (kloubní) tekutině. Kloubní chrupavka neobsahuje cévy, její vyživování je možné díky kloubní tekutině, která obsahuje mimo jiné glukosamin. Chondroitin vyskytující se v chrupavkách na sebe váže vodu a tím zajišťuje jejich pružnost. Produkce glukosaminu a chondroitinu v těle klesá s přibývajícím věkem. Tyto látky je vhodné doplňovat při nadměrném zátěžení kloubů (např. při intenzivním cvičení) a u osob nad 50 let.

MSM (methylsulfonylmethan) je organickou sloučeninou síry, která přirozeně tvoří vazbu mezi bílkovinami ve vlasech, kůži, kloubech, šlachách a chrupavkách. MSM mimo jiné působí také detoxikačně a antioxidačně (neutralizuje škodlivé volné radikály v těle). Hladina síry v těle klesá při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu. 

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Je důležitý pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

 

CHARAKTERISTIKA:

SPONSER Obsažené složky přispívají k normální funkci kloubů, šlach a vazů.

SPONSER Vysoký obsah účinných chondroprotektiv: hydrolyzovaného kolagenu, glukosaminu, chondroitinu a MSM.

SPONSER Obohaceno o vitamín C, který podporuje funkci chondroprotektiv.

SPONSER Pro zdravou a pružnou pleť a rychlý růst vlasů a nehtů.

SPONSER Vědecky potvrzená účinnost obsažených látek.

 

NÁŠ TIP: 

  • Ze svých zkušeností i ze zkušeností klientů máme ověřené, že tablety GLUCOSAMIN CHONDROITIN + MSM jsou opravdu efektivní! Je však potřeba důsledně dodržovat pravidelný příjem doporučené denní dávky 4 tablet.
  • Tento produkt měl výrazný účinek i u lidí, kteří zkoušeli jiné kloubní výživy, ale nezaznamenali žádný efekt.
  • Spoléhat pouze na vysoké množství MSM v přípravcích na klouby se příliš nevyplácí. Lidé díky vysoké koncentraci MSM necítí bolest v kloubu a začnou jej příliš zatěžovat. To však může vést k ještě většímu poškození chrupavky. Složení kloubní výživy by mělo být vždy komplexní.
  • Velmi doporučujeme užívat tento produkt spolu s proteiny (např. SPONSER WHEY ISOLATE 94) a s OMEGA-3 PLUS.

 

SLOŽENÍ:

Hydrolyzovaný kolagen (vepřový 40 %), glukosamin sulfát 2KCl ze schránek korýšů*, chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), stabilizátor PVP (polyvinylpyrrolidon), protispékavé látky (kyselina křemičitá, stearan hořečnatý, mastek), potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, uhličitan vápenatý), vitamín C (kyselina askorbová). *bez alergenů.

Denní dávka (4 tablety) obsahuje:
Glukosamin 750 mg
Chondroitin sulfát 500 mg
MSM (methylsulfonylmethan) 200 mg
Hydrolyzovaný kolagen 1600 mg
Vitamín C 56 mg (70 % DDD*)

*Referenční hodnoty pro příjem živin. 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 x 2 tablety denně. Zapijte vodou. Pro optimální efekt doporučujeme užívat tuto kloubní výživu minimálně 2 měsíce bez přestávky. Kloubní výživu můžete bez obav užívat dlouhodobě.

kapsle2 kapsle2 + kapsle2 kapsle2 

 

PRO KOHO JE PRODUKT NEJVÍCE VHODNÝ?

csglucosamin2
  

UPOZORNĚNÍ:

Produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, dospívající a osoby s anti-trombotickými léčivy. Potravinové doplňky nejsou náhradou za lékařskou péči. Dle nařízení komise EU č. 1924/2006 a 432/2012 zde nemůžeme uvádět tvrzení, která poukazují na to, že produkt může mít vliv na zlepšení zdravotního stavu. Pokud potřebujete poradit, prosím, kontaktujte nás.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.