GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER 300 ml - Čistič čalounění a koberců

220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER čistí a oživuje látky, koberce a čalounění ve vozidle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER

Čistič čalounění a koberců

 

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER čistí a oživuje látky, koberce a čalounění ve Vašem autě. Jedná se o aktivní pěnu s antistatickými vlastnostmi. Čistí textilní vlákna do hloubky, absorbuje nečistoty a obnovuje barevný vzhled čalounění. Po zaschnutí stačí zbytek nečistot snadno odstranit pomocí vysavače.

 

APLIKACE:

Rychleschnoucí pěna. Prostředek je určen k aplikaci na všechna vlákna, koberce, rohožky či sedadla. Lze použít rovněž na dětské autosedačky.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Čištěný povrch nejdříve vysajte. CARPET & UPHOLSTERY CLEANER před použitím nejdříve důkladně protřepejte a poté přímo aplikujte ze vzdálenosti cca 20 cm. Raději aplikujte v několika krátkých dávkách než jedním dlouhým stisknutím. Pokryjte celý čištěný povrch, nejen jednotlivé skvrny, abyste dosáhli rovnoměrného efektu. V případě potřeby použijte kartáč a důkladně otřete utěrkou z mikrovlákna nebo houbou. Povrch dobře otřete a nechte uschnout. Nakonec opět použijte vysavač a suchý ošetřený povrch vysajte.  

 

NÁŠ TIP:

Před použitím přípravku čištěnou plochu vysajte a teprve poté aplikujte čistič po celém povrchu. Nečistěte pouze viditelně znečištěnou část, ale celý povrch, dosáhnete tak sjednoceného výsledku na celé ploše.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Skladujte mimo dosah dětí!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.