GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER with Brush cap 500 ml - Čistič čalounění a koberců

380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER je špičkový čistič veškerého textilu v interiéru Vašeho vozidla. S pomocí kartáčku Vám to půjde ještě snáz.

Nyní + 100ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER with brush cap

Nettoyant Tous Textiles - Triple Action

Čistič čalounění a koberců s kartáčkem

 

GS27 CARPET & UPHOLSTERY CLEANER je díky aktivní pěně špičkový čistič veškerého textilu v interiéru Vašeho vozidla. Produkt čistí nejen povrchové skvrny, ale také hloubkové skvrny a obnovuje barevný vzhled textilních vláken. Přiložený kartáč pomáhá odstranit i ty nejodolnější skvrny. Aktivní částice pěny rovněž eliminují nepříjemné pachy.

 

GS27Aktivní čistící pěna.

GS27Vestavěný kartáček - aplikátor.

GS27Čistící i ochranný účinek.

GS27Příjemná vůně.

 

APLIKACE:

Určeno k použití na všechny textilie, koberce, rohožky a sedadla.

 

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím velmi důkladně nádobku protřepejte. 

2. Ze vzdálenosti cca 5-10 cm nastříkejte rovnoměrně na celou čištěnou plochu. Raději aplikujte v krátkých dávkách než v jedné dlouhé.

3. Poté použijte vestavěný kartáček a povrch vyčistěte.

4. Poté povrch vysušte čistou utěrkou z mikrovlákna a nechte vyschnout.

5. Jakmile je povrch suchý, doporučujeme použít znovu vysavač k dočištění.

Doporučujeme vyzkoušejte na skrytém místě, abyste viděli výsledek.

 

NÁŠ TIP:

Před použitím přípravku čištěné místo vysajte a teprve poté aplikujte pěnu po celém povrchu, např. sedadla, ne pouze na viditelně znečištěnou část. Vyčistíte tak celou plochu rovnoměrně.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Skladujte mimo dosah dětí! Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.