GS27 ALL PURPOSE INTERIOR CLEANER PRO - 5L KONCENTRÁT - Čistič interiéru

1 650 Kč 1 363,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

GS27 ALL PURPOSE INTERIOR CLEANER je komplexní čistič všech vnitřních povrchů vozidel.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 ALL PURPOSE INTERIOR CLEANER PRO

Nettoyant Intérieur Toutes Surfaces Concentré Pro - Nouvelle Formule

Komplexní čistič interiéru vozidel

 

GS27 ALL PURPOSE INTERIOR CLEANER PRO usnadňuje čištění a údržbu všech vnitřních povrchů vozidel (plastů, sedadel, koberců, čalounění atd.). Udržuje textilní vlákna v dobrém stavu. Oživuje barvy plastů a tkanin a dává jim nový vzhled. Může být použit na ruční mytí nebo strojní čištění.

 

GS27Komplexní čistič interiéru vozidel.

GS27Oživuje barvy plastů a tkanin.

GS27Pro ruční i strojní čištění.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Textil: Produkt zřeďte vodou na 10% až 20% roztok podle stavu znečištění. Zředěný roztok naneste na čištěný povrch, nechte chvíli působit a pomocí utěrky z mikrovlákna nebo kartáče vyčistěte.

Plast a kůže: Produkt zřeďte vodou na 10% a 20% roztok podle stavu znečištění. Zředěný ho naneste na ošetřovaný povrch a pak otřete utěrkou z mikrovlákna.

Při použití injektoru/extraktoru: Zředit vodou na 5% roztok.

 

NÁŠ TIP:

Pokud chcete na plastech docílit lesku, použijte po mytí PLASTIC PROTECTANT Shiny Finish, po ošetření kůže pak použijte LEATHER CLEANER & CONDITIONER.  

 

NEBEZPEČÍ:

Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poškození očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít/chrániče sluchu/… PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/… PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

604601

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.