GS27 PLASTICS & TRIM RESTORER 500 ml - Extra silný čistič plastů

350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

GS27 PLASTICS & TRIM RESTORER  je vysoce výkonný čisticí prostředek na plasty a polstrování v interiéru vozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 PLASTICS & TRIM RESTORER

Décrassant Plastiques

Extra silný čistič plastů

 

GS27 PLASTICS & TRIM RESTORER je výkonný čisticí prostředek pro velmi špinavé, zažloutlé nebo vybledlé plasty (poškozené UV zářením, znečištěné prachem, cigaretovým kouřem, stejně jako usazeninami z topení nebo klimatizace). Odstraňuje také všechny bílé skvrny, které se mohou objevit v důsledku použití některých leštících a voskových přípravků. Problém mu nedělají ani pozůstatky paliv nebo výfukových plynů.

 

GS27Efektivní prostředek na velmi zašpiněné, zažloutlé a vybledlé plasty.

GS27Odstraňuje bílé skvrny po leštěnkách a voskách.

GS27Čistí pozůstatky paliv a výfukových plynů.

 

APLIKACE:

Pro všechny plasty (interiér a exteriér), vinyl a pryž. 

 plast trim

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Výrobek nastříkejte na vlhkou houbu (utěrku z mikrovlákna) a povrch vyčistěte. Na silně znečištěná místa nanášejte produkt přímo na povrch, který chcete ošetřit.

Nejprve otestujte na diskrétní části vozidla.

 

NÁŠ TIP:

Pro dosažení dokonalé finální úpravy interiérových plastů doporučujeme použít GS27 PLASTIC PROTECTANT (matný, saténový nebo lesklý povrch).

V praxi se nám GS27 PLASTICS & TRIM RESTORER velmi osvědčil i pro čištění odolných skvrn v interiéru vozidla, například na stropnici.

 

NEBEZPEČÍ:

Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na suchém místě. Skladujte v uzavřeném obalu. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

604

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.