GS27 TECHNICS WHITE GREASE 250 ml - Víceúčelové mazivo

220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

GS27 TECHNICS WHITE GREASE je víceúčelové mazivo pro mazání řetězů motocyklů a jízdních kol, nářadí (dílna, zahrada), bran, dveří, střešních oken, ložisek, atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 TECHNICS WHITE GREASE

Graisse Blanche

Víceúčelové mazivo

 

GS27 TECHNICS WHITE GREASE je velmi přilnavé víceúčelové mazivo, které se vyznačuje vysokým mazacím účinkem. Účinkuje velmi dlouho a dokáže odolat vysokým teplotám a vlhkosti.

 

GS27Maže a snižuje tření ve všech pohyblivých částech.

GS27Dlouhodobá ochrana proti korozi.

GS27Snadná aplikace díky trubičkovému aplikátoru.

 

APLIKACE:

Ideální pro mazání řetězů motocyklů a jízdních kol, nářadí (dílna, zahrada), bran, dveří, střešních oken, ložisek, válečků.  

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Nádobku důkladně protřepejte.

2. Nastříkejte přímo na požadovaný povrch.  

Pozor: Nikdy nestříkejte na předmět nebo vodič pod napětím!  

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ …. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

606607601

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.