MUC-OFF HCB-1 (400 ml) - Antikorozní bariéra do nejdrsnějších podmínek

520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

MUC-OFF HCB-1 je ochranný sprej, který je speciálně navržen tak, aby byl účinný i v těch nejnáročnějších podmínkách. Je vhodný pro jízdní kola, elektrokola, motocykly, čtyřkolky, offroady atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF HCB-1

 Odstraňovač koroze a ochranný sprej proti vlhkosti a soli

 

MUC-OFF HCB-1 Vám pomůže jednoduše udržet Váš stroj ve špičkové kondici. Díky nejmodernější technologii vytváří sprej HCB-1 tenkou odolnou antikorozní vrstvu, která zvládne odstranit již usazenou rez a zabránit vzniku další koroze. Je perfektní nejen pro zimní měsíce, kdy je na silnicích velké množství posypové soli, ale pomůže ochránit před vlhkostí Vaše kolo či motocykl po celý rok. HCB-1 poskytuje ochranu až po dobu 12 měsíců. HCB-1 je opatřen UV barvivem*, abyste mohli pohodlně zkontrolovat, zda jste aplikovali sprej tam, kde je potřeba.

*UV svítilna není součástí balení.  

kapka Rychlé a snadné použití.

kapka Rozpouští a odstraňuje již usazenou rez.

kapka Silná kapilarita produktu umožňuje prostoupení do nejtěsnějších mikrotrhlin a škvír.

kapka Obsahuje UV barvivo pro dokonalou aplikaci.

kapka Odolný vůči horké, studené a slané vodě.

kapka Ideální pro použití v drsném prostředí (např. zimní období).

kapka Vytváří neviditelnou ochrannou bariéru (až na 12 měsíců).

kapka Ideální pro jízdní kola, elektrokola a motocykly.

 

 

APLIKACE:

Bezpečný pro lakované, plastové a karbonové plochy. Můžete aplikovat na rám, řetěz, kovové části, plasty nebo lakované povrchy.

HCB-1 on eBike Motor (Boomerang)


 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím povrch důkladně omyjte a osušte (dříve než pokryjete sprejem celý povrch, otestujte jeho kompatibilitu na malé ploše).

2. Sprej důkladně protřepejte, aby se aktivovaly všechny složky. Na sprej můžete nasadit tenkou trubičku pro ještě přesnější aplikaci.

3. Naneste tenký rovnoměrný film na ošetřovaný povrch a nechte úplně zaschnout. Pozor! HCB-1 se nesmí aplikovat na běhouny pneumatik a na brzdný systém!

4. Nechte schnout po dobu 24 hodin, poté je již povrch maximálně chráněn.

 

NEVÍTE, KTERÝ OCHRANNÝ SPREJ ZVOLIT? POMŮŽE VÁM TABULKA NÍŽE :-)

SROVNÁVACÍ TAB hcb-1_3

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.  Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Zamezte vdechování výparů/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601606

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.