MUC-OFF BIKE PROTECT 500 ml - Prostředek na ochranu povrchu jízdních kol

370 Kč 305,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

MUC-OFF BIKE PROTECT obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou, ochrannou teflonovou vrstvu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF BIKE PROTECT

Prostředek na ochranu povrchu jízdních kol

 

MUC-OFF BIKE PROTECT: Váš osobní štít proti korozi a špíně

 

Ochrana vašeho kola byla nikdy tak snadná a efektivní jako s MUC-OFF BIKE PROTECT. Tento vysoce výkonný sprej obsahuje vysoké množství olejové báze, která poskytuje nejenom neuvěřitelný disperzní účinek, ale také dokonalou ochranu proti korozi a špině.

Po umytí kola, nanesením MUC-OFF BIKE PROTECT vytěsníte zbytky vody a vlhkosti z těch nejhůře dostupných míst, což zabraňuje rozvoji koroze. Jakmile olejová báze vyschne, zanechá na povrchu kola blyštivý, kluzký a nelepivý teflonový film. Tato pevná PTFE vrstva kromě ochrany před špínou a vlhkostí, také oživuje ošetřené partie kola a činí je odolnějšími.

Díky přítomnosti teflonu v MUC-OFF BIKE PROTECT se povrch kola stává kluzkým a odolnějším vůči nánosům nečistot. To znamená méně mytí, méně námahy a větší úsporu času a peněz. Tento produkt je také naprosto bezpečný pro kov, chrom, gumu i karbon.

Máte-li tedy na srdci dlouhodobou ochranu svého kola a chcete pro něj jen to nejlepší, MUC-OFF BIKE PROTECT je pro vás jasnou volbou!


kapka Vysoce disperzní účinek spreje dokonale ochrání vaše kolo před špínou a nánosy, což usnadní a urychlí jeho další údržbu.

kapka Obsahuje PTFE, který zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý teflonový film na povrchu kola.

kapka Vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti z těch nejhůře dostupných míst, čímž prevencuje korozi.

kapka Oživuje ošetřené partie kola, činí je odolnějšími a prodlužuje jejich životnost.

kapka Je bezpečný na kov, chrom, gumu i karbon, což ho činí všestranně použitelným pro všechny typy kol.

 

MUC-OFF BIKE PROTECT je rovněž součástí těchto sad:

DUOBIKEESSENT8in1_upULTIMATEBICYCLE

 

APLIKACE:

Přípravek lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace MUC-OFF BIKE PROTECT je velmi jednoduchá a rychlá.

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme.

Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separace na ošetřovaném povrchu. BIKE PROTECT doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále také na všechna obtížně dostupná místa. Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!

ochrana

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.  Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte na dobře větraném místě. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.