MUC-OFF ULTIMATE BICYCLE CLEANING KIT - Sada na mytí a péči o jízdní kolo v kufříku

2 700 Kč 2 231,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

MUC-OFF ULTIMATE BICYCLE KIT - Komplexní sada pro mytí, péči a mazání jízdního kola v praktickém skladovacím boxu, kam si můžete přidat i základní nářadí - hodí se pro rychlou údržbu kola na cestách.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF ULTIMATE BICYCLE CLEANING KIT

Sada na mytí a péči o jízdní kolo v praktickém kufříku

 

MUC-OFF ULTIMATE BICYCLE KIT - Komplexní sada pro mytí, péči a mazání jízdního kola v praktickém skladovacím boxu, kam si můžete přidat i základní nářadí - hodí se pro rychlou údržbu kola na cestách.  

Tato sada potěší každého vášnivého cyklistu.

 

SADA OBSAHUJE:

1617DRIVETRAINwetlube2

18192021

1526kufřík

 

MUC-OFF NANO TECH BIKE CLEANER

Jeho jedinečné čistící složení založené na nanotechnologiích výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Díky "Nano Tech" složení má neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je karbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý.

mytí

 

MUC-OFF BIKE PROTECT 

Poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a je to dokonalý produkt po umytí kola, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami PTFE. Poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Je možné jej použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.

ochrana

Více o dalších produktech v sadě naleznete u jednotlivých produktů na našem e-shopu. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Klasifikace (EC 1272/2008) CLP najdete u jednotlivých produktů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.