MUC-OFF 8 IN 1 MTB CLEANING KIT - Komplexní sada pro čištění a ochranu povrchu

1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

MUC-OFF 8 IN 1 MTB CLEANING KIT  - Sada pro čištění a ochranu povrchu jízdních kol v praktickém kyblíku, který můžete použít v průběhu mytí na vodu a poté jej využít na uložení produktů MUC-OFF.

ALL-OVERBEZPEČNÉ MYTÍ VŠECH ČÁSTÍ KOLA BRISTLESSET OBSAHUJE 4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ KARTÁČE
   
kbelik1V PRAKTICKÉM KBELÍČKU  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MTB 8 IN 1 CLEANING KIT

Komplexní sada pro čištění a ochranu povrchu MTB kol

 

Praktická sada pro mytí a konzervaci včetně kbelíku, který poslouží nejen k uložení MUC-OFF produktů...

8in1

MUC-OFF NANO TECH BIKE CLEANER - jeho jedinečné čistící složení založené na nanotechnologiích výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Díky "Nano Tech" složení má neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je karbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý. 

MUC-OFF BIKE PROTECT poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a je to dokonalý produkt po umytí kola, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami PTFE. Poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Je možné jej použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.

 

SADA OBSAHUJE:

16171819

20211522

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Klasifikace (EC 1272/2008) CLP najdete u jednotlivých produktů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.