8in1 MTB Cleaning Kit

Kód: 250
Neohodnoceno
Značka: MUC-OFF
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Sada pro čištění a konzervaci jízdních kol v praktickém kyblíku, který lze použít v průběhu mytí na vodu a poté do něho všechny produkty od Muc-Off vrátit.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Muc-Off MTB 8 in 1 Cleaning Kit

Praktická sada pro mytí a konzervaci včetně kbelíku který slouží nejen k uchování produktů

Sada obsahuje:

    • Nanotech Bike Cleaner 1L
    • Bike Protect 500ml
    • Soft Washing Brush
    • Detailing Brush
    • Two Prong Brush
    • Claw Brush
    • mikrobuněčnou houbu
    • kbelík na vodu/skladování

Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má "Nanotech složení" neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý. Muc-Off Bike Protect poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a jeho užití je dokonalé po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami P.T.F.E..Tato vrstva poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Lze použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.   Informace o dalších produktech naleznete v našem e-shopu.  

NEBEZPEČÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.