MUC-OFF SILICON SHINE 500 ml - Silikonový sprej pro lesk, obnovení barvy a ochranu

370 Kč 305,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

MUC-OFF SILICON SHINE vykouzlí z Vašeho kola nebo motorky opět nový stroj!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF SILICON SHINE

Silikonový sprej pro lesk, obnovení barvy a ochranu povrchu jízdních kol a motocyklů

 

Představujeme vám MUC-OFF SILICON SHINE, eleganci a ochranu ve spreji pro vaše jízdní kolo či motocykl. Vyvinutý speciálně pro kluzáky vidlic a přesto dokonalý  na lakované lesklé povrchy, tento silikonový sprej je váš vstupenka do lesklého světa vytrvalosti a krásy.

MUC-OFF SILICON SHINE je Vaším diplomem v oboru péče o jízdní kolo či motocykl. Vytvořený na bázi silikonu, který je znám svou vysokou odolností vůči vodě, UV záření a dalším nepříznivým vlivům, tento produkt je jako štít, který chrání vaše kolo nebo motocykl před všemi pohromami, ke kterým může dojít na cestách a tratích.

Navíc, tento sprej nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, takže můžete být klidní, že vaše kolo či motocykl bude v bezpečí. A pokud se vám líbí svěží vůně třešní, pak je MUC-OFF SILICON SHINE ten pravý produkt pro vás.

kapka Vše v jednom: Tento produkt nejenže obnovuje barvy a lesk, ale také konzervuje a chrání vaše kolo či motocykl.

kapka Snižuje tření: MUC-OFF SILICON SHINE dokáže snížit tření předních vidlic a zadních tlumičů, což zvyšuje vaši kontrolu nad vozidlem.

kapka Ušetříte peníze: Díky tomu, že tento sprej usnadňuje a urychluje každé další mytí, ušetříte nejenom čas, ale i peníze.

kapka Lesk bez skvrn: MUC-OFF SILICON SHINE je bezbarvý sprej, který nezanechává žádné skvrny. Po použití a rozleštění mikrovláknem zanechá dokonale lesklý a suchý povrch.

kapka Ideální pro všechny části: Tento sprej je ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd., které chrání před nabalováním bláta!

 

Nenechte vaše kolo či motocykl ztrácet svůj lesk a barvu. Investujte do MUC-OFF SILICON SHINE, a užívejte si každou jízdu s lesklým a chráněným vozidlem.

 

ProjectLandaBike - Silicone Shine - DSC_7959

Preventivně působí vůči všudypřítomným nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí SILICON SHINE již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá! Jeho popularita stále roste u milovníků off-roadů.

kapka Vše v jednom - obnovuje & konzervuje & chrání.

kapka Obnovuje barvy a sytost všech dílů

kapka Zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech.

kapka Snižuje tření předních vidlic a zadních tlumičů.

kapka Usnadňuje a urychluje každé další mytí (šetří tak Vaši peněženku...).

kapka Bezbarvý, nezanechává skvrny, pouze svěží vůni třešní.

kapka Bezpečný pro plasty, kov, gumu i karbon.

kapka Snadná aplikace, zanechává dlouhodobý lesk.

kapka Ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd., které chrání před nabalováním bláta!

 

APLIKACE:

MUC-OFF SILICON SHINE je zcela bezpečný k lakovaným, chromovým, a kovovým partiím, ke karbonovým dílům a jiným kompozitům.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace MUC-OFF SILICONE SHINE je velmi jednoduchá a rychlá.

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí kola/motocyklu není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání nechte asi 30 sekund působit a poté vyleštěte suchou, čistou a měkkou utěrkou! SILICONE SHINE doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo karbonové části. Pozor: Neaplikujte na brzdový systém!!!

ochrana

 

NÁŠ TIP:

Vynikající i na interiéry automobilů. Pokud je vyprodaný tento modrý silicon shine, vyzkoušejte silicon shine na motocykly. Nevoní tak hezky, ale funguje stejně.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601606

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.