MUC-OFF MOTORCYCLE SILICON SHINE 500 ml - Silikonový sprej pro lesk a obnovení barvy

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Položka byla vyprodána…

MUC-OFF SILICON SHINE vykouzlí z Vašeho motocyklu opět nový stroj!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE SILICON SHINE

Silikonový sprej pro lesk, obnovení barvy a ochranu povrchu motocyklů

 

MUC-OFF SILICON SHINE zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrokarbonové spreje. Navíc jeho pravidelné používání pomáhá prodloužit životnost ošetřovaný komponentů!

Základní složka produktu je silikon, tedy polymer, jehož důležitou vlastností je odolnost vůči vodě, UV záření a dalším povětrnostním a civilizačním vlivům (např. kyselé deště). SILICON SHINE vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje a zanechává nelepivou ochranou vrstvu, která prodlužuje životnost motocyklu/kola.

1 - 2022-02-28T155758.861

Preventivně působí vůči všudypřítomným nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí SILICON SHINE již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá! Jeho popularita stále roste u milovníků off-roadů.

kapka Vše v jednom - obnovuje & konzervuje & chrání.

kapka Obnovuje barvy a sytost všech dílů

kapka Zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech.

kapka Snižuje tření předních vidlic a zadních tlumičů.

kapka Usnadňuje a urychluje každé další mytí (šetří tak Vaši peněženku...).

kapka Bezbarvý, nezanechává skvrny, pouze svěží vůni třešní.

kapka Bezpečný pro plasty, kov, gumu i karbon.

kapka Snadná aplikace, zanechává dlouhodobý lesk.

kapka Ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd., které chrání před nabalováním bláta!

 

APLIKACE:

MUC-OFF SILICON SHINE je zcela bezpečný k lakovaným, chromovým, a kovovým partiím, ke karbonovým dílům a jiným kompozitům.

1 - 2022-02-28T160016.022 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace MUC-OFF SILICONE SHINE je velmi jednoduchá a rychlá.

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí motocyklu není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání nechte asi 30 sekund působit a poté vyleštěte suchou, čistou a měkkou utěrkou! SILICONE SHINE doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo karbonové části. Pozor: Neaplikujte nikdy na brzdový systém!!!

 

NÁŠ TIP:

Vynikající také na interiéry automobilů.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601606

 

 mceclip0-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.