MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT 500 ml - Ochranný prostředek na motocykly

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT je konzervační prostředek s vysokým obsahem teflonu PTFE, integrovanou UV fluorescenční složkou pro přesnou aplikaci. Voní po vanilce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT

Ochranný prostředek na povrch motocyklů

 

MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT působí jako prevence před ulpíváním nečistot a jejich adhezí do povrchové struktury materiálu v období mezi jednotlivým mytím. Je také ideální na snížení odporu trubek vidlic nebo pístnice zadního tlumiče a ochranu těchto částí. MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT má jedinečné penetrační vlastnosti, které mu pomáhají proniknout i do těžko přístupných míst, kde se může snadno udržovat voda, a díky svému disperznímu účinku tak pomáhá tuto vlhkost i z těchto míst vytěsňovat. Dále přináší úsporu času, námahy i mycích prostředků, které by bylo jinak nutné vynaložit na údržbu.

kapka Vysoce výkonný hydrofobní údržbový sprej.

kapka Vysoký obsah PTFE složky chrání povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním přímo do struktury povrchového materiálu.

kapka Zanechává kluzký a nelepivý ochranný teflonový film.

kapka Ochraňuje, konzervuje, eliminuje korozi.

kapka Usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí.

kapka Vysoký disperzní účinek - vytěsňuje vodu a vlhkost, zejména po umytí motocyklu.

kapka UV fluorescenční složka pro zajištění přesné aplikace a zjištění nežádoucích přestřiků.

kapka Vůně vanilky pro příjemnější práci.

kapka Doporučen na ošetření trubek teleskopů a pístnice zadního tlumiče.

kapka Doporučen pro ošetření delší dobu odstavených motocyklů.

 

APLIKACE:

Přípravek lze nanášet na všechny části motocyklu z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, na motor, vidlice, rám či elektroinstalace atd. Bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i karbon.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace MOTORCYCLE PROTECTANT je velmi jednoduchá a rychlá.

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání, jemně přebytky otřeme.

Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separace na povrchu ošetřovaných částí.

MOTORCYCLE PROTECTANT doporučujeme aplikovat především na kovové části. U motocyklů to je kompletní motorová a výfuková soustava, podvozek, kyvná vidlice. Dále na všechna obtížně dostupná místa. Zamezte kontaminaci brzdového systému!  

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.