GS27 MOTO ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER 300 ml - Čistič a leštěnka na motocykly

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

GS27 MOTO ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER je 2v1 čisticí a ochranný prostředek pro Váš motocykl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 MOTO ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER

Nettoyant Protecteur Toutes Surfaces

Čistící sprej pro lesk motocyklů (na všechny povrchy)

 

GS27 MOTO ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER je čisticí a ochranný prostředek v jednom. Tento produkt vyčistí všechny odolné nečistoty, které se mohou objevit na Vašem motocyklu. Zároveň však nechá na povrchu motocyklu ochrannou vrstvu, která zabrání dalšímu usazovaní nečistot. Na lakovaných površích obnovuje hluboký lesk. A to vše bez použití vody. Čistič je možno prakticky aplikovat na každou část motocyklu (chrom, kůže, hliníkové ráfky, plast atd.).

 

GS27Odstraňuje odolné skvrny (dehet, asfalt, pryskyřice, maziva, olej, hmyz, lepidlo atd.).

GS27Chrání všechny povrchy - omezuje ulpívání nečistot, chrání proti korozi a všem vnějším vlivům (UV záření, voda, vlhkost, sůl...).

GS27Bez použití vody!

GS27Lze použít i na matné barvy.

 

APLIKACE:

Vhodné na všechny povrchy. Pozor, vyvarujte se aplikaci na pneumatiky a brzdný systém (kotouče, destičky)! 

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Je-li to nutné, umyjte v prvním kroku celý motocykl produktem GS27 ULTRA MOTO WASH.

2. Poté přistupte k použití produktu ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER. Před použitím produkt důkladně protřepejte, aby došlo k aktivaci všech aktivních složek.

3. Aerosol nastříkejte přímo na čištěný povrch.

Doporučujeme nejprve otestovat na skrytém místě, abyste viděli výsledek.

 

NÁŠ TIP:

V případě, že zjistíte vady (poškrábání, vrypy atd.) použijte některý z renovátorů laku od GS27. K mytí motocyklů také doporučujeme MUC-OFF NANO TECH CLEANER.

GS27 MOTO ALL-SURFACES PROTECTIVE CLEANER je naprosto bezkonkurenční na úklid domácnosti! Čistí prach a nečistoty bez zanechávání šmouh. Ošetřený povrch je dlouhodobě chráněn a vydrží dlouho hladký a lesklý.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122 °F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.