Korrek BOAT Hull Cleaner 700ml

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Výkonný čisticí prostředek připravený k použití pro čištění trupu lodi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek BOAT Hull Cleaner 700ml

Čistič trupu lodí

 

Korrek BOAT Hull Cleaner je výkonný čisticí prostředek připravený k použití pro čištění vodního trupu lodi.

Hnědé odolné nečistoty a zažloutnutí na trupu lodě lze okamžitě odstranit. Přípravek rovněž odstraňuje stopy po oxidaci, skvrny od rzi, řasy a další vodní vegetaci ze dna a boků lodi.

Korrek BOAT Hull Cleaner je vhodný pro všechny lakované povrchy a povrchy, které odolávají kyselým čisticím prostředkům. Přípravek je plně biologicky odbouratelný.

Použití:
1. Nastříkejte na povrch a nechte několik minut působit.
2. Použijte houbu nebo kartáček. Poté pečlivě opláchněte velkým množstvím vody. Čistící prostředek se nesmí nechat na povrchu zaschnout a nesmí se používat na horké povrchy.

Skladování
Nikdy produkt nenechte zmrznout!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.