KORREK BOAT SHAMPOO 3 L - Šampon na mytí lodí

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Nízkopěnivý mycí prostředek na mytí lodí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK BOAT SHAMPOO

Šampon na mytí lodí

 

Výkonný, nízkopěnivý mycí prostředek na mytí lodí, který funguje i s vysokotlakou myčkou. Šampon KORREK BOAT SHAMPOO je vhodný na mytí všech plastových,  lakovaných, barvených a kovových povrchů. Vhodný i pro ostatní vodou omyvatelné povrchy. Biologicky odbouratelný přípravek, který neodstraňuje již dříve aplikovaný vosk nebo ochranu. 

 

korrek Šampon na mytí lodí.

korrek Na plastové, lakované, barvené a kovové povrchy.

korrek Lze použít i s vysokotlakou myčkou.

korrek Biologicky odbouratelný.

korrek Neodstraňuje ochranný vosk.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. V případě potřeby nejprve opláchněte loď tekoucí vodou. Velmi znečištěná místa předmyjte přípravkem KORREK BOAT HULL CLEANER.

2. Při aplikaci čisticího prostředku tlakovou myčkou postupujte podle návodu k vysokotlaké myčce. Doporučené ředění 5-10 %.

3. K mytí můžete využít vhodný kartáč.

4. Pečlivě opláchněte velkým množstvím vody.

 

UPOZORNĚNÍ:

Mycí prostředek se nesmí nechat zaschnout na povrchu a nesmí se používat na horký povrch.

Chraňte před mrazem.

 NEBEZPEČÍ:

Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí! PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah / nádobu podle místních předpisů.

604

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA NA LODĚ
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.