Korrek BOAT Shampoo 3L

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Nízkopěnivý mycí prostředek na mytí lodí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek BOAT Shampoo 3L

Šampon na lodě 

 

Výkonný, nízkopěnivý mycí prostředek na mytí lodí, který funguje i s vysokotlakou myčkou. Šampon KORREK Boat Shampoo je vhodný na mytí všech plastových,  lakovaných, barvených a kovové povrchy. Vhodný i pro ostatní vodou omyvatelné povrchy. Biologicky odbouratelný přípravek, který neodstraňuje již dříve aplikovaný vosk nebo ochranu. 

 

Použití:
1. V případě potřeby nejprve opláchněte loď tekoucí vodou. Velmi znečištěná místa před-myjte přípravkem KORREK Boat Hull Cleaner.
2. Při aplikaci čisticího prostředku tlakovou myčkou postupujte podle návodu k vysokotlaké myčce. Doporučené ředění 5-10 %. 
3. K mytí můžete využít vhodný kartáč. Mycí prostředek se nesmí nechat zaschnout na povrchu a nesmí se používat na horký povrch.
4. Pečlivě opláchněte velkým množstvím vody.

 Skladování
Chraňte před zamrznutím.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA NA LODĚ
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.