Korrek BOAT TFC UV-Coating Set

1 100 Kč 909,09 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Praktická startovací sada na ochranu vaší lodi. Korrek BOAT TFC UV-Coating obsahuje ochranný prostředek, houbu na nanášení a utěrku z mikrovlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOAT TFC UV-Coating set, 700ml

Sada na ochranu lodí 

 

Revoluční keramická ochrana vytváří odolnou a účinnou ochrannou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a je odolná vůči nečistotám na všech vnějších površích lodi. Loď je pak ochráněna více jak 6 měsíců. BOAT TFC UV-Coating lze nanášet na širokou škálu povrchů od matných po všechny lesklé povrchy. Vhodný nejen na lak, ale ochrání i  gumu, plast, hliník, chrom a také fóliované povrchy. BOAT TFC UV-Coating účinně chrání povrchy před UV zářením. Oproti jiným produktům Korrek, řada na lodě má 10 krát vyšší ochranu před UV zářením. Takto ošetřený povrch se velmi snadno udržuje, povrch odpuzuje nečistoty. Velkou výhodou je obzvláště snadné a jednoduché použití: BOAT TFC UV-Coating naneste houbou na čistý povrch a vše dokončete jemným doleštěním povrchu čistou utěrkou z mikrovlákna.

  • Extrémně snadná práce, hotovo máte během chvilky.
  • Povrch je účinně ochráněn na celou jachtařskou sezónu. 
  • Snadnější mytí lodi.

Použití:
1. Před ošetřením důkladně umyjte loď šamponem Korrek BOAT. Na odolné nečistoty použijte přípravek Korrek BOAT Hull Cleaner. Opotřebované nebo silně znečištěné povrchy předem ošetřete abrasivním čisticím voskem Korrek BOAT.
2. Před použitím lahvičku protřepejte. Nátěr nastříkejte na houbu a také zlehka přímo na ošetřovaný povrch. Pro nanášení přípravku je důležité vždy použít čistou houbu ze sady, aby se nátěr rovnoměrně rozprostřel na povrch.
3. Poté povrch jemně doleštěte pomocí utěrky z mikrovlákna Korrek. Případně můžete povrchy opláchnout vodou a dokončit sušením. Vytvoření ochranného a lesklého povrchu nevyžaduje mechanické leštění. Při leštění na povrch netlačte! 
4. Stejně postupujte na všech ostatních ošetřovaných plochách. Doporučujeme postupovat po jednotlivých dílech.

Nejnižší použitelná teplota +5 °C.

Kde používat:
Korrek Boat TFC UV-Coating je vhodný na všechny plastové, lakované, barvené a kovové povrchy. Výrobek je vhodný zejména pro ochranu míst, která nejsou snadno přístupná, protože vytvoření ochrany nevyžaduje mechanické leštění.

Vystačí na: 
Loď o délce cca 30 stop/50 m2

Skladování
Nikdy produkt nenechte zmrznout!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.