Korrek BOAT Cleaner Wax 350 ml

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Čisticí a leštící vosk pro silně zoxidované povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK Boat Cleaner Wax

Leštící vosk  

 

KORREK Boat Cleaner Wax je čisticí a leštící vosk pro silně zoxidované povrchy. Odstraňuje i velmi odolné skvrny, například od rzi a výfukových plynů. Lze nanášet a leštit ručně nebo strojově. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte Boat Cleaner Wax a poté povrch ochraňte voskem KORREK Boat nebo KORREK Boat TFC UV-Coatingem.

KORREK Boat Cleaner Wax je vhodný na plastové, lakované a kovové povrchy.

Výrobek neobsahuje silikonový olej.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.