KORREK BOAT CLEANER WAX 350 ml - Čistící a leštící vosk na lodě

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Čisticí a leštící vosk pro matné a silně zoxidované povrchy plavidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK BOAT CLEANER WAX

Čistící a leštící vosk na lodě 

 

KORREK BOAT CLEANER WAX je čisticí a leštící vosk pro silně zoxidované povrchy. Odstraňuje i velmi odolné skvrny, například od rzi a výfukových plynů. Lze nanášet a leštit ručně nebo strojově. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte KORREK BOAT CLEANER WAX a poté povrch ošetřete voskem KORREK BOAT PROTECTION WAX nebo KORREK BOAT TFC UV-COATINGem.

korrek Čisticí a leštící vosk pro matné a silně zoxidované povrchy plavidel.

korrek Odstraňuje skvrny od rzi a výfukových plynů.

korrek Výrobek neobsahuje silikonový olej.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před leštěním loď umyjte šamponem KORREK BOAT SHAMPOO. Velmi odolnou špínu předmyjte nejdříve přípravkem KORREK BOAT HULL CLEANER. Osušte loď nebo ji nechte uschnout.

2. Pastovitý vosk třením rozetřete na malé ploše. Ihned vyleštěte čistým hadříkem. Nanášet a leštit lze také strojově.

 

JAKÉ POVRCHY LZE OŠETŘIT?

KORREK Boat Cleaner Wax je vhodný na:

  • gelcoat,
  • lakované,
  • kovové,
  • plastové povrchy.

 

UPOZORNĚNÍ:

Chraňte před mrazem.

 

 

VAROVÁNÍ:

Hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Odstraňte obsah/nádobu jako nebezpečný odpad. Prázdné obaly pro recyklaci nebo směsný odpad. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.