Korrek BOAT Protection Wax 350 ml

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

UV ochranný prostředek obsahující vosk, který vytváří odolnou ochranu odpuzující nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK Boat Protection Wax 350ml

Ochranný vosk 

 

KORREK Boat Protection Wax  je UV ochranný prostředek obsahující vysoce kvalitní vosk, který vytváří odolnou ochranu odpuzující nečistoty.

Lze nanášet a leštit také strojově. Opotřebované nebo silně znečištěné povrchy předem ošetřete čisticím voskem KORREK Boat Cleaner Wax .
KORREK Boat Protection Wax je vhodný na všechny plastové, kovové a lakované povrchy.

 

Výrobek neobsahuje silikonový olej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.