KORREK BOAT PROTECTION WAX 350 ml - Ochranný vosk na lodě

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

UV ochranný prostředek obsahující vosk, který vytváří odolnou ochranu odpuzující nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK BOAT PROTECTION WAX

Ochranný vosk na povrchy lodí

 

KORREK BOAT PROTECTION WAX je UV ochranný prostředek obsahující vysoce kvalitní vosk, který vytváří odolnou ochranu odpuzující nečistoty.

Lze nanášet a leštit také strojově. Opotřebované nebo silně znečištěné povrchy předem ošetřete čisticím voskem KORREK BOAT CLEANER WAX.

 

korrek Ochranný vosk na povrchy lodí.

korrek Odpuzuje nečistoty.

korrek Je vhodný na všechny plastové, kovové a lakované povrchy.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před voskováním umyjte loď KORREK BOAT SHAMPOO. Odolné nečistoty předmyjte přípravkem KORREK BOAT HULL CLEANER. Osušte loď nebo ji nechte uschnout.

2. Láhev dobře protřepejte. Naneste tenkou vrstvu vosku na čistý a suchý povrch.

3. Vosk nechte zaschnout až vytvoří světlý povlak a vyleštěte čistou utěrkou z mikrovlákna KORREK. Lze také nanášet a leštit strojně.

 

UPOZORNĚNÍ:

Chraňte před mrazem.

 

 

NEBEZPEČÍ:

Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může způsobit ospalost nebo závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Odstraňte obsah/nádobu jako nebezpečný odpad. Prázdné obaly pro recyklaci nebo směsný odpad. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601607

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.