Korrek mycí houba

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Vysoce kvalitní jemná mycí houba 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek mycí houba

 

Korrek mycí houba je vyrobena z nejjemnější pěny. Je vyrobena s materiálu, který se vyznačuje otevřenými buňkami a vysokou hustotou. Díky těmto vlastnostem  houba zadržuje vysoké množství vody a mycího prostředku.

Vždy před mytím vozidla houbou, povrch celého vozidla opláchněte velkým množstvím čisté vody nebo tlakovou vodou.  Minimalizujete se riziko poškrábání laku.

Rozměry houby jsou 19,5 x 11 x 6,5 cm.

Tato houba lze také využít k nanášení keramické ochrany Korrek Polymatrix na velké plochy. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.