KORREK SPONGE - Mycí houba Korrek

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vysoce kvalitní jemná mycí houba finské značky KORREK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK SPONGE

Mycí houba Korrek

 

Korrek mycí houba je vyrobena z nejjemnější pěny. Je vyrobena s materiálu, který se vyznačuje otevřenými buňkami a vysokou hustotou. Díky těmto vlastnostem houba zadržuje vysoké množství vody a mycího prostředku.

Vždy před mytím vozidla houbou povrch celého vozidla opláchněte velkým množstvím čisté vody nebo tlakovou vodou.  Minimalizujete tak riziko poškrábání laku.

korrek Houba na mytí autošamponem.

korrek Velmi jemná struktura zadržuje velké množství vody a mycího prostředku.

korrek Rozměry houby jsou 19,5 x 11 x 6,5 cm.

korrek Tato houba lze také využít k nanášení keramické ochrany KORREK POLYMATRIX na velké plochy. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.