Korrek Pro Polymatrix

660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Polymatrix je zvláště rychle zpracovatelný keramický nástřik na bázi SiO2 s novou technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Korrek Pro Polymatrix

(keramická ochrana karoserie, více jak 6 měsíců ochrany)

 

Polymatrix vytváří odolnou a účinnou ochrannou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a je odolná vůči nečistotám na všech vnějších površích vozidla. Ochrana na vozidle vydrží více jak 6 měsíců. Polymatrix lze nanášet na širokou škálu povrchů od matných po všechny lesklé povrchy. Vhodný nejen na lak, ale ochrání i  gumu, plast, hliník, chrom a také fóliované povrchy. Polymatrix účinně chrání povrchy vozidla před UV zářením a korozivními látkami. Zároveň vytváří úžasně lesklý povrch a zvýrazňuje hloubku laku. Takto ošetřený povrch se velmi snadno udržuje, povrch doslova odpuzuje nečistoty. Velkou výhodou je obzvláště snadné a jednoduché použití: Polymatrix naneste houbou na perfektně čistý povrch a vše dokončete jemným dosušením povrchu čistou utěrkou z mikrovlákna.

 

Polymatrix používají také profesionálové v oblasti péče o automobily.

 

Návod k použití:

Před nanesením Polymatrixu vozidlo důkladně umyjte. Doporučení: V případě velkého znečištění použijte na před-mytí produkt KORREK Tarex, nebo KORREK Pro Irox. Důkladné umytí je zárukou dlouhé životnosti. Z povrchu vozidla odstraňte přebytečnou vodu (vozidlo nemusí být zcela suché).
Před použitím lahvičku Polymatrix protřepejte. Přípravek nastříkejte přímo na povrch vozidla a na přiloženou houbičku. Polymatrix rovnoměrně rozetřete houbičkou na plochu jedné části karoserie (např. kapota nebo dveře). Je důležité vždy použít přiloženou houbičku, aby se na povrchu vytvořil soudržný film.
Poté plochu jemně vyleštěte přiloženou čistou utěrkou z mikrovlákna. Na povrch netlačte. Polymatrix nenechte  zaschnout, leštění proveďte hned po aplikaci na část karoserie.

Doporučení: Pokud chcete ještě více zvýšit lesk laku, použijte KORREK Pro TFC™ Ultra Finish, který dodá laku ještě hlubší lesk. Při následném mytí vozidla doporučujeme používat KORREK Pro TFC™ Reload šampón, který obnovuje a prodlužuje ochranu vrstvu laku.

Návrh bez názvu (28)

Objem Polymatrixu činí 350 ml, což odpovídá 2-3 ošetření standardního vozidla (sedan střední třídy).

Používejte při teplotách od +5 do +25 °C. Nikdy nenanášejte na horký povrch. Nikdy nenechte produkt zmrznout!

Doba zpracování: cca 15 minut pro natření celého vozidla.

Ochrana laku je, v závislosti na jízdních podmínkách a způsobu mytí, delší jak 6 měsíců. 

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

 

NEBEZPEČÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při použití používejte ochranné pomůcky. SKLADUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

604

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.