KORREK PRO POLYMATRIX 350 ml - Keramická ochrana karoserie

660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Polymatrix je zvláště rychle zpracovatelný keramický nástřik na bázi SiO2 s novou technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK PRO POLYMATRIX

Keramická ochrana karoserie (více než 6 měsíců ochrany)

 

Polymatrix vytváří odolnou a účinnou ochrannou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a je odolná vůči nečistotám na všech vnějších površích vozidla. Ochrana na vozidle vydrží více jak 6 měsíců.

Polymatrix lze nanášet na širokou škálu povrchů od matných po všechny lesklé povrchy.

Polymatrix účinně chrání povrchy vozidla před UV zářením a korozivními látkami. Zároveň vytváří úžasně lesklý povrch a zvýrazňuje hloubku laku. Takto ošetřený povrch se velmi snadno udržuje, povrch doslova odpuzuje nečistoty. Velkou výhodou je obzvláště snadné a jednoduché použití:

Polymatrix naneste houbou na perfektně čistý povrch a vše dokončete jemným dosušením povrchu čistou utěrkou z mikrovlákna.

 

korrek Ochranná keramická vrstva proti nečistotám.

korrek Odpuzuje špínu a vodu.

korrek Chrání před UV záření.

korrek Vrstva vydrží, v závislosti na jízdních podmínkách a způsobu mytí, více než 6 měsíců.

korrek Polymatrix používají také profesionálové v oblasti péče o automobily.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před nanesením Polymatrixu vozidlo důkladně umyjte. Doporučení: V případě velkého znečištění použijte na předmytí produkt KORREK TAREX, nebo KORREK PRO IROX. Důkladné umytí je zárukou dlouhé životnosti.

2. Z povrchu vozidla odstraňte přebytečnou vodu (vozidlo nemusí být zcela suché).

3. Před použitím lahvičku Polymatrix protřepejte. Přípravek nastříkejte přímo na povrch vozidla a na přiloženou houbičku.

4. Polymatrix rovnoměrně rozetřete houbičkou na plochu jedné části karoserie (např. kapota nebo dveře). Je důležité vždy použít přiloženou houbičku, aby se na povrchu vytvořil soudržný film.

5. Poté plochu jemně vyleštěte přiloženou čistou utěrkou z mikrovlákna. Na povrch netlačte. Polymatrix nenechte zaschnout, leštění proveďte hned po aplikaci na část karoserie.

Doporučení: Pokud chcete ještě více zvýšit lesk laku, použijte KORREK PRO TFC™ ULTRA FINISH, který dodá laku ještě hlubší lesk. Při následném mytí vozidla doporučujeme používat KORREK PRO TFC™ RELOAD SHAMPOO, který obnovuje a prodlužuje ochranu vrstvu laku.

Návrh bez názvu (28)

JAKÉ MATERIÁLY LZE OŠETŘIT?

Vhodný nejen na lak, ale ochrání také:

  • gumu,
  • plast,
  • hliník,
  • chrom,
  • fóliované povrchy. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Objem Polymatrixu činí 350 ml, což odpovídá 2-3 ošetření standardního vozidla (sedan střední třídy).

Používejte při teplotách od +5 do +25 °C. Nikdy nenanášejte na horký povrch. Nikdy nenechte produkt zmrznout!

Doba zpracování: cca 15 minut pro natření celého vozidla.

Korrek_TFC-merkki  mceclip0-9 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.