Korrek Pro Ultra Finish 350ml

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Prémiový detailer s vysokým obsahem SiO2 na lakované, gumové, plastové, hliníkové a chromované povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro Ultra Finish

(dokončovací detailer)

Dodává povrchu opravdu hluboký lesk. Tento detailer rovněž posiluje ochranu, kterou poskytuje KORREK Pro TFC™ Polymatrix. Tento produkt je vhodný i pro povrchy, které jsou již ošetřené, a chcete pouze zdůraznit lesk. Ideální pro závěrečné leštění po ošetření všemi ochrannými produkty značky Korrek. Ultra Finish je vyznačuje  obzvláště snadným a jednoduchým použitím.

Použití: 
1. Před použitím lahvičku protřepejte. Vždy nanášejte pouze na jednu část vozidla (např. kapotu motoru, jedny dveře atd.)
2. Prostředek jemně rozetřete na povrch a velmi zlehka rozleštěte utěrkou z mikrovlákna KORREK.

Návrh bez názvu (27)

Pracovní teplota +5 - +25 °C. Nikdy neaplikujte na horký povrch!

Objem Polymatrixu činí 350 ml, což odpovídá 2-3 ošetření standardního vozidla (sedan střední třídy).

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.