KORREK PRO HYDROX 700 ml - Ochranný keramický rychlonátěr

590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

KORREK Pro TFC™ Hydrox je časově nenáročný keramický nátěr, který vytváří okamžitý ochranný povrch odpuzující vodu a nečistoty na všech vnějších površích vozidla. Extrémně jednoduchá aplikace Hydroxu je hotová za cca 5 minut!

Detailní informace

Detailní popis produktu

KORREK PRO HYDROX

Keramická ochrana karoserie (více než 6 měsíců ochrany)

 

Představujeme Vám špičkový ochranný produkt Hydrox, který se jednoduše aktivuje vodou. Stačí nastříkat na dobře očištěný, ještě mokrý povrch, opláchnout vodou a okamžitě se vytvoří ochranný keramický povlak (skvěle chrání proti silniční soli, UV záření, dehtu atd.). Dodává laku a kovovým povrchům zrcadlový lesk a činí je vysoce odpudivými vůči vodě a nečistotám. Díky kvalitnímu povlaku na bázi SiO2 se nečistoty nelepí na povrch vozu. Místo toho ji lze z ošetřených povrchů snadno spláchnout. Hydrox je obzvláště vhodný jako udržovací ošetření nátěru KORREK Pro TFC™ Polymatrix.

 

korrek Vytváří ochranný keramický povlak.

korrek Udržovací přípravek mezi ošetřením KORREK PRO POLYMATRIXem.

korrek Aktivuje se vodou.

korrek Odpuzuje vodu a nečistoty.

korrek Chrání proti soli, UV záření, dehtu.

korrek Dodává lesk.

 

Návrh bez názvu (27)

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím Hydroxu důkladně umyjte vozidlo. Doporučení: V případě velkého znečištění použijte na předmytí produkt KORREK TAREX, nebo KORREK PRO IROX.

2. K mytí vozidla vždy použijte šampon bez obsahu vosku nebo silikonu, doporučujeme KORREK PRO HIGH FOAM SHAMPOO.

3. Před použitím láhev důkladně protřepejte. Nastříkejte Hydrox na čerstvě umytý a ještě mokrý povrch. Vždy nanášejte pouze na jednu část vozidla (např. kapotu motoru, jedny dveře atd.) stačí přibližně 2-6 stříknutí na celou plochu jedné části vozidla. 

4. Ošetřenou plochu ihned opláchněte vodou, nikdy nenechte Hydrox zaschnout na povrchu! Přípravek je aktivován vodou a tlak vody rozprostře přípravek rovnoměrně na povrchu. K opláchnutí použijte silný proud vody nebo vysokotlakou myčku.

5. Ošetření dokončete jemným setřením zbytku kapek vody mikrovláknovým hadříkem.

Doporučení: Pro posílení a prodloužení ochranného účinku přípravku HYDROX můžete použít šampon KORREK PRO TFC™ RELOAD na keramické povrchy. Všechny výrobky KORREK PRO lze snadno vzájemně kombinovat.

 

UPOZORNĚNÍ:

Používejte při teplotách od +5 do +25 °C, nikdy nenanášejte na horké povrchy a nikdy nenechte HYDROX zaschnout na povrchu. Nenechte výrobek zmrznout!


JAKÉ MATERIÁLY LZE OŠETŘIT?

Všechny vnější povrchy vozidla:

  • lak,
  • guma,
  • plast,
  • hliník,
  • chrom,
  • celo-polepy vozidel,
  • matné povrchy,
  • boční okna.

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

NEBEZPEČÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

604

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.