Korrek Pro High Foam Shampoo 3l

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Vysoce pěnivý, pH neutrální šampón pro pravidelné mytí všech povrchů vozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro High Foam Shampoo

(vysoce pěnivý auto-šampón)

 

High Foam Shampoo je velmi účinný a přitom dostatečně šetrný autošampón. High Foam Shampoo je pH neutrální, jeho velkou výhodou je extrémní pěnivost. Tento šampón je vhodný pro mytí všech povrchů ošetřených produkty Korrek. Nenarušuje ochráněné povrchy a tak je vhodný i pro pravidelné mytí.

  • pH-neutrální 
  • biologicky rozložitelný 
  • neobsahuje silikon ani vosky 

 

Použití:

Než započnete mytí vozidla šampónem, vždy celé vozidlo důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody, nebo tlakovou myčkou. Poté nalijte 40-60 ml šampónu do kbelíku a naplňte vodou. Umyjte vůz shora dolů a důkladně opláchněte. Mycí prostředek se nesmí zaschnout na povrchu a nesmí se používat na horké povrchy.

Postup mytí:
1) Celé vozidlo opláchněte tekoucí vodou nebo tlakovou myčkou. 
2) Nalijte 40-60 ml mycího prostředku podle stupně znečištění do kbelíku a naplňte jej vodou.
3) Omyjte vůz shora dolů, začněte od čistších částí nebo střechy. Během mytí houbu často ždímejte, ždímáním odstraňujete nečistoty které mohou poškrábat lak. Šampón nesmí na povrchu zaschnout a nesmí se používat na horké povrchy.
4) Nakonec vůz pečlivě opláchněte velkým množstvím vody. Na závěr celou plochu vozu osušte.

Objem 3L postačuje až na 60 umytí. Dávkování 40-60 ml/10 l vody

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

NEBEZPEČÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při použití používejte ochranné pomůcky. SKLADUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

604

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.