Korrek Pro Reload 350ml

390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Zcela nový keramický mycí šampón, který zároveň obnovuje ochrannou vrstvu vašeho vozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro Reload

(šampón obnovující keramickou ochranu vozidla)

 

Šampon KORREK Pro TFC™ Reload vytváří tenkovrstvý keramický ochranný povlak (TFC). Tento keramický povlak obnovuje ochranné funkce produktů Korrek Hydrox, Korrek Polymatrix a dalších produktů značky Korrek. Po aplikaci se opětovně zvýší hydrofobní funkce a odolnost proti znečištění. Skvěle chrání před solí a přilnutí dehtu. Povrch ošetřený Reload je okamžitě více lesklý a usnadňuje další mytí vozidla. 

Vlastnosti:
Přípravek je určen k mytí automobilů, které byly ošetřeny ochrannými nátěry KORREK Pro. Pravidelným používáním Reload se ochranné vlastnosti posilují a obnovují. Tento šampón je však vhodný i pro mytí vozidel, které nemají ochranné povrch ošetřený. I těmto povrchům Reload propůjčí částečné ochranné vlastnosti a vyšší lesk.

Použití:
1. Vozidlo důkladně umyjte dostatečným množstvím tekoucí vody, nebo pomocí vysokotlaké myčky. Silně znečištěné povrchy předmyjte přípravkem KORREK High Foam Shampoo.
2. Nalijte 30 ml mycího prostředku (4 uzávěry) do kbelíku (10L) a naplňte jej vodou. Důkladně napěňte!
3. Umývejte vůz shora dolů, začněte od čistších částí. Mycí houbu často vyplachujte, zabráníte tak nečistotám poškrábat lak. Reload nesmí zaschnout na povrchu a nesmí se nikdy používat na horké povrchy.
4. Vůz poté pečlivě opláchněte velkým množstvím vody. Povrch dokončete osušením vozu. Pokud chcete ještě více zvýšit lesk laku, použijte KORREK Pro TFC™ Ultra Finish, který dodá laku opravdu hluboký lesk.

Lze použít na všechny vnější povrchy vozu. Lze aplikovat i pomocí rozprašovače. Produkt je nejvíce účinný v napěněné podobě.  

Reload 350 ml vystačí na cca  10 umytí v závislosti na znečištění vozidla. Dávkování 30 ml/10 l vody.

 Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při použití používejte ochranné pomůcky. SKLADUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

604

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.