Korrek Pro Irox 700ml

400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Rychle působící a účinný odstraňovač polétavé rzi a čistič kol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro Irox

(odstraňovač polétavé rzi a čistič kol)

 

Irox je vhodný pro všechny typy lakovaných, chromovaných, ocelových, litých kol a pro kryty kol. Díky své gelové konzistenci skvěle přilne k povrchu a dosáhne vysoké účinnosti čištění. Irox obsahuje indikátor účinku, přípravek zčervená, jakmile začne působit. Jeho složení obsahuje čistící látky na odstranění jakékoliv špíny, jako malých částic asfaltu a téru. Jedním přípravkem tedy dokážete kola a celou spodní část vozidla kompletně vyčistit a dekontaminovat.

Irox neobsahuje žádné kyseliny a zajišťuje spolehlivé odstranění částic polétavé rzi ze všech vnějších povrchů a ráfků vozidla, aniž by došlo k poškození materiálu. Irox použijte vždy, kdy chcete dosáhnout toho nejlepšího výsledku při aplikaci dalších produktů Korrek. 

 

Návod k použití:

Před aplikací přípravku KORREK Pro Irox vozidlo důkladně očistěte. Doporučení: Pro optimální předmytí vozidla použijte KORREK Pro High Foam šampon.
Před použitím lahvičku IROXU protřepejte. Poté rovnoměrně nastříkejte na suchý povrch, který má být vyčištěn. Poznámka: zbytky vody mohou negativně ovlivnit čisticí účinky. IROX nechte působit po dobu 3-5 minut, aniž byste jej nechali zcela zaschnout. Indikátor účinku přípravku Irox zčervená. Poté opláchněte velkým množstvím vody. V případě potřeby celý postup opakujte.
Doporučení: Po ukončení čištění přípravkem Irox doporučujeme ochránit povrch přípravky KORREK Pro TFC™ Reload nebo KORREK Pro TFC™ Polymatrix, abyste dosáhli nebo prodloužili optimální ochranu laku. Pro dosažení maximálního lesku laku, doporučujeme aplikovat KORREK Pro TFC™ Ultra Finish.

 

Pokyny pro čištění ráfků:

Opláchněte hrubé nečistoty z ráfku tekoucí vodou. Doporučení: Pro optimální předmytí vozidla použijte šampon KORREK Pro High Foam Shampoo. Poznámka: Zbytky vody mohou zhoršit čisticí výkon. Před použitím lahvičku IROX protřepejte a poté rovnoměrně nastříkejte na suchý ráfek.
Irox nechte působit po dobu 3-5 minut, aniž byste jej nechali zcela zaschnout. Indikátor účinku přípravku Irox zčervená. Opláchněte velkým množstvím vody. V případě potřeby ošetření opakujte a v případě potřeby použijte čisticí kartáče.
Doporučení: Po aplikaci přípravku Irox doporučujeme aplikovat KORREK Pro TFC™ Reload nebo KORREK Pro TFC™ Polymatrix, abyste dosáhli nebo prodloužili optimální ochranu laku. Pro dosažení konečného lesku ráfků aplikujte KORREK Pro TFC™ Ultra Finish.

Skladování:
Nikdy nenechte výrobek zmrznout!


Používejte při teplotách od +5 do +25 °C. Nikdy nenanášejte na horký povrch.

 

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

606 Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.