Korrek Pro Glass Coat

660 Kč 545,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Jedinečný a patentovaný povlak na čelní sklo založený na technologii TFC™. Je vhodný i pro ochranu ostatních skleněných ploch automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korrek Pro Glass Coat

(keramické "tekuté stěrače" 100ml)

 

Díky povrchové úpravě TFC™ je čelní sklo skutečně hydrofobní a odpuzuje nečistoty, což samozřejmě zlepšuje viditelnost. Snižuje potřebu používání stěračů a navíc ušetříte na kapalinách do ostřikovačů. Při dálničních rychlostech zcela odpadá nutnost použití stěračů. Dále velmi usnadňuje mytí skla (například odstraňování nečistot od hmyzu). V zimě zase oceníte jednodušší odstraňování námrazy z oken. Odolává většině standardních kapalin do ostřikovačů. 

  • Velmi snadné a rychlé použití
  • Doba schnutí 1 hod.
  • Trvanlivost na čelních sklech 24 měsíců / 30 000 km, na bočních sklech až 5 let

 

Použijte:
1. Před nanesením nátěru sklo důkladně očistěte a odmastěte. 
2. Lahvičku protřepejte. Navlhčete proužky aplikační látky (přibližně 4 kusy látky přeložené napůl). Důkladně navlhčete celou plochu látky. Poté naneste nátěr na celou plochu skla. Nechte zaschnout přibližně 1-2 minuty.
3. Po zaschnutí povrchu naneste druhou vrstvu přípravku pomocí nových aplikačních látek. Když je povrch skla suchý, jemně vyleštěte přiloženou mikrovláknovou utěrkou.
4. Než ošetřené sklo vystavíte například mrazu, vlhkosti nebo použití stěračů, nechte povlak hodinu vytvrdnout.

Aplikační teplota +5 - +25 °C. Nikdy neaplikujte na horké sklo. Chraňte před zmrznutím.

Povlak může zpočátku způsobovat lehké skřípání stěračů, které však přejde. Případně zkontrolujte stav instalovaných stěračů. 

 

Níže naleznete i video návod: 

 

Korrek_TFC-merkki   mceclip0-9

UPOZORNĚNÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Při zahřívání může dojít k vzplanutí. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při použití používejte ochranné pomůcky. SKLADUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.