MICROFIBRE utěrka z mikrovlákna bez silikonu

150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Mikrovláknová utěrka, která je vyrobena v nejvyšší kvalitě s garancí nulového obsahu silikonu.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez-silikonová PROFI mikrovláknová utěrka 

Kvalitní utěrka z mikrovlákna bez silikonu 

 

Představujeme Vám vysoce kvalitní utěrku z mikrovlákna. Tato utěrka je vyrobena tak, aby splňovala ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Složení vláken a celkový proces výroby je navržen tak, aby se utěrka nedostala do styku se silikonem. Díky tomuto je možné tuto utěrku použít všude tam, kde je nutno se silikonu zcela vyhnout. Vhodná pro dokončovací a detailerské práce.

  Velikost: 40 x 40 cm

  • Lze prát v pračce
  • Vysoká kvalita
  • Bez-silikonová technologie

 

Gramáž: 320 g/m 

 

ČLÁNKY:

=> Návod na praní funkčního oblečení s Extreme Foam Cleanerem

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finská značka KORREK byla založena v roce 1963, kdy byly na trh uvedeny antikorozní přípravky KORREK Antisalt. První automobilový vosk KORREK byl uveden na trh v roce 1965. Od té doby se sortiment výrobků KORREK neustále vyvíjí, aby vyhovoval náročnějším potřebám majitelů automobilů, kteří se rádi starají o své vozidla. KORREK vždy byl na špičce v různých domácích testech vosků a upevnil si tak pozici předního výrobce produktů pro péči o automobily nejen ve Finsku. Výrobky KORREK, vyvinuté, testované a vyráběné ve Finsku, vždy obstojí v drsných severských podmínkách. 
Značku KORREK vlastní finská rodinná společnost Berner, která byla založena v roce 1883. Berner je společnost s několika oblastmi podnikání a má dceřiné společnosti ve Finsku, Švédsku, Norsku Dánsku a Pobaltí. Nyní je nám ctí Vám tuto značku představit i zde u nás.

korrek_pro_rgb logo

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.