MUC-OFF MOTORCYCLE CHAIN CLEANER 400 ml - Čistič moto řetězů

340 Kč 280,99 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

MUC-OFF MOTORCYCLE CHAIN CLEANER je čistící prostředek s novým složením speciálně přizpůsobeným požadavkům na čištění hnacího ústrojí motocyklů od hrubé špíny, tuků a olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE CHAIN CLEANER

Čistič moto řetězů

 

MUC-OFF MOTORCYCLE CHAIN CLEANER je čistící prostředek s novým složením speciálně přizpůsobeným požadavkům na čištění hnacího ústrojí motocyklů od hrubé špíny, tuků a olejů. Je použitelný na všechny druhy dosud existujících hnacích řetězů. Obsahuje nejmodernější rozpouštědla, která si bez problémů poradí s opravdu velkými nánosy nečistot, maziva a jejich směsmi.

kapka Plně biologicky odbouratelný.

kapka Ve vodě rozpustný.

kapka Proniká špínou a tuky rychle a účinně.

kapka Odstraňuje i tu nejtužší špínu, včetně voděodolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu.

kapka Jedinečné složení odstraňuje oleje, maziva, mazut a zanechává řetěz absolutně čistý.

kapka S vůní vodního melounu pro příjemnější aplikaci a práci s produktem.

 

APLIKACE:

Čistící prostředek na hnací ústrojí motocyklů. Použitelný na všechny řetězy, včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky. Bezpečný pro karbon, pryž, kov.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. MUC-OFF MOTORCYCLE CHAIN CLEANER doporučujeme před aplikací důkladně protřepat a teprve poté nanést na znečištěná místa a nechat několik minut působit.

2. V případě potřeby, zejména při značném znečištění, doporučujeme pro urychlení a zefektivnění celého procesu použít vhodný MUC-OFF kartáč, např. MUC-OFF CLAW BRUSH. 

3. Následně vše důkladně opláchněte proudem čisté vody. Řetěz vysušte a utřete čistým hadrem.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122 °F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.