MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER 750ml WORKSHOP - Čistič brzdové soustavy jízdních kol

470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER je čistící prostředek na brzdový systém. Ve velkém výhodném balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER 750ml (výhodné-dílenské balení)

Čistič brzdové soustavy

 

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER: Vaše jízdní kolo zaslouží elitní péči!

Jestliže hledáte čistič brzd, který je víc než jen obyčejný čistič, pak je tu MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER - čistící prostředek, který je výsledkem spolupráce s nejlepšími světovými jezdci.

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER nejen dokonale čistí všechny typy kotoučových brzd, ale zároveň optimalizuje jejich brzdný výkon. S jeho pomocí hloubkově odstraníte veškerý brzdový prach, kapaliny a další nečistoty z celého brzdového systému. Ať už je vaše jízda jakkoli náročná, MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER je vždy připraven vám pomoci.

Co ale opravdu odlišuje MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER od ostatních produktů na trhu, je jeho unikátní patentovaná hydratační složka. Ta vrací brzdovým destičkám jejich přirozenou vlhkost a pružnost, čímž významně snižuje jejich skřípot a prodlužuje jejich životnost. Výsledkem je klidná a hladká jízda bez nepříjemných zvuků.

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER je čistič brzd pro ty, kteří si chtějí užít jízdu na kole na maximum a kteří svému kolu chtějí poskytnout tu nejlepší péči.

 

kapka Vynikající čistící vlastnosti: Účinně a rychle odstraňuje veškeré nečistoty z brzdového systému.

kapka Optimalizuje brzdný výkon: Zvyšuje účinnost a bezpečnost vaší jízdy.

kapka Prodlužuje životnost brzd: Patentovaná hydratační složka zvyšuje pružnost a snižuje skřípot brzdových destiček.

kapka Šetrný k vašemu kolu: Bezpečný pro všechny typy kotoučových brzd.

kapka Doporučen profesionály: Vyvinut a testován ve spolupráci s elitními světovými jezdci.

kapka Zachovává měkkost brzdových destiček a eliminuje jejich skřípání.

kapka Na vzduchu rychle vysychá a nezanechává po sobě žádné usazeniny!

 

APLIKACE:

DISC BRAKE CLEANER je bezpečný pro:

  • gumu,
  • plast,
  • kov,
  • elox,
  • karbon,
  • lak.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před aplikací doporučujeme demontáž brzdiče, eventuálně pro dosažení ještě lepšího účinku i demontáž brzdových destiček.

2. Produkt důkladně protřepejte, aby došlo k aktivaci všech jeho složek, a opatrně naneste na destičky a kotouče z obou stran.

3. Na kotouče lze také použít čistý a měkký hadřík, pomocí kterého produkt můžete aplikovat.

4. Kotouče pečlivě otřete, brzdové destičky nechte vyschnout a vše opět namontujte.

Protože MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER na vzduchu rychle vysychá, není třeba používat vodu a ani tento postup nedoporučujeme.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601606

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.