MUC-OFF MOTORCYCLE DISC BRAKE CLEANER 400 ml - Čistič moto brzdové soustavy

340 Kč 280,99 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

MUC-OFF MOTORCYCLE DISK BRAKE CLEANER je čistící prostředek s novým složením speciálně přizpůsobeným požadavkům na čištění brzdového systému motocyklů. Je určen speciálně pro tolik potřebné rychlé a efektivní čištění všech druhů kotoučových brzd, i v těch nejtěžších podmínkách.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE DISK BRAKE CLEANER

Čistič brzdové soustavy motocyklů

 

Objevte výjimečnou sílu MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER, inovativního čistícího prostředku pro brzdové systémy, který byl vytvořen v těsné spolupráci s elitními světovými jezdci. Tento produkt byl navržen specificky pro rychlé a efektivní čištění kotoučových brzd a umožňuje dosáhnout optimálního brzdného výkonu.

MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER se odlišuje od ostatních produktů na trhu svým unikátním patentovaným hydratačním složením. Tato složka vrací brzdovým destičkám jejich přirozenou vlhkost a pružnost, čímž významně snižuje skřípot a prodlužuje jejich životnost. Kombinace výjimečné čistící síly a hydratačního efektu z něj dělá nepostradatelný nástroj pro všechny motocyklisty, kteří chtějí zajistit nejvyšší úroveň bezpečnosti a výkonnosti svého stroje.

kapka Optimalizace brzdného výkonu: Účinně odstraňuje brzdový prach, kapalinu a další nečistoty, čímž maximalizuje výkon vašich brzd.

kapka Prodloužení životnosti: Patentovaná hydratační složka prodlužuje životnost brzdových destiček a snižuje jejich skřípot.

kapka Rychlé a efektivní čištění: Byl speciálně navržen pro rychlé a efektivní čištění všech typů kotoučových brzd.

kapka Vyvinuto s profesionály: Tento produkt byl vyvinut a testován ve spolupráci s elitními světovými jezdci.

kapka Bezpečnost na prvním místě: Pomocí tohoto čističe zajistíte maximální bezpečnost vašeho motocyklu.

 

Vyzkoušejte MUC-OFF DISC BRAKE CLEANER a užijte si pocit čistých, výkonných a bezpečných brzd.

 

APLIKACE:

MUC-OFF MOTORCYCLE DISK BRAKE CLEANER je bezpečný pro:

  • gumu,
  • plast,
  • kov,
  • elox,
  • karbon,
  • lak.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před aplikací doporučujeme demontáž brzdiče, eventuálně pro dosažení ještě lepšího účinku i demontáž brzdových destiček.

2. Produkt důkladně protřepejte, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

3. Opatrně naneste na destičky a kotouče z obou stran. Na kotouče lze použít čistý a měkký hadřík, pomocí kterého můžete DISK BRAKE CLEANER aplikovat.

4. Kotouče pečlivě otřete, brzdové destičky nechte vyschnout a vše opět namontujeme.

Protože DISK BRAKE CLEANER na vzduchu rychle vysychá, není třeba používat vodu.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

601606

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.