MUC-OFF DRY DEGREASER QUICK DRYING 750 ml - Vysoce účinný bezoplachový odmašťovač

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Náš DRY DEGREASER rychle odstraňuje tuky, mastnotu a špínu bez nutnosti oplachování vodou. Jedinečné "suché" složení znamená, že se po vyčištění jednoduše odpaří, aby zanechal komponenty důkladně čisté a bez jakýchkoliv zbytků a usazenin. Poradí si i s nejhrubší špínou, včetně tuku a voskových maziv. Ve velkém výhodném balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF DRY DEGREASER QUICK DRYING (výhodné balení)

Vysoce účinný bezoplachový odmašťovač

 

Náš DRY DEGREASER rychle odstraňuje tuky, mastnotu a špínu bez nutnosti oplachování vodou. Jedinečné "suché" složení znamená, že se po vyčištění jednoduše odpaří, aby zanechal komponenty důkladně čisté a bez jakýchkoliv zbytků a usazenin. Poradí si i s nejhrubší špínou, včetně tuku a voskových maziv.  

kapka Vysoce účinný čistič.

kapka Rychle a bezpečně odstraní i tu nejodolnější špínu, jako je olej, vosk atd.

kapka Díky jedinečnému „suchému“ složení se po vyčištění komponent odpaří.

kapka Není nutné oplachovat vodou.

 

parfum de france (8) 

APLIKACE:

Bezpečný pro všechny typy řetězů.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Používejte v dobře větraném prostoru.

2. Náplň důkladně protřepejte, aby se aktivovaly všechny složky produktu, a aplikujte na vybranou oblast.

3. Nyní použijte kartáč nebo hadr k odstranění tužších nečistot.

4. Poté pečlivě otřete suchým hadrem.

Pokud si nejste jisti povrchovou kompatibilitou, nebo pokud se nejedná o originální tovární povrch, tak před použitím otestujte na malá skryté ploše.  

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

601606608

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.