MUC-OFF TUBELESS TAG HOLDER - Skrytý držák na lokátor na kolo

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Držák MUC-OFF SECURE TAG HOLDER už znáte! Zde je jeho nová varianta, která je na pohled zcela skrytá. 

Držák MUC-OFF TUBELESS TAG HOLDER nabízí diskrétní způsob instalace lokátoru do bezdušového pláště pomocí našich bezdušových ventilů. Tak můžete své kolo vystopovat v případě krádeže a lokalizovat jej pomocí Apple aplikace Find My iPhone.

BLOG:

blogTag Holder: nenápadné sledovací zařízení

 

VLASTNOSTI:

SECURITYSKRYTÝ DRŽÁK NA TRACKER (SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ) stemDRŽÁČEK Z ODOLNÉ PRYŽE
   
TRACKVYSTOPUJETE SVÉ KOLO EASYSNADNO SE POUŽÍVÁ

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF TUBELESS TAG HOLDER

Skrytý držák na lokátor pro bezdušová kola

 

Chraňte svou hrdost a radost!

Držák MUC-OFF TUBELESS TAG HOLDER nabízí diskrétní způsob instalace "TAG" trackeru do bezdušového pláště pomocí našich bezdušových ventilků (bude fungovat i s našimi ventilky V1 presta), což znamená, že můžete své kolo sledovat v případě krádeže a může jej lokalizovat pomocí aplikace Find My iPhone.

Váš lokátor bude umístěn v ochranném, 3dílném bezdušovém ventilovém držáku ze silikonu a pryže. A při instalaci do bezdušového pláště díky našim bezdušovým ventilkům zajistíte vzduchotěsné utěsnění na ráfku.

Poznámka: AirTag Tracker a nové bezdušové ventily nejsou součástí tohoto produktu, prodávají se samostatně! Držák je kompatibilní pouze s našimi bezdušovými ventilky.

tag2

kapka Snadno se instaluje.

kapka Optimalizováno pro použití s našimi bezdušovými ventily Presta (44-60 mm). Bude také fungovat s našimi ventilky V1 presta.

kapka Odolný držáček zajišťuje ochranu trackeru a ráfku i po velkém nárazu do kola.

kapka Pryžový držáček umožňuje volný průchod vzduchu či tmelu.

kapka Silikonový vrchní kryt chrání lokátor a vnitřní zátka zabraňuje úniku bezdušového tmelu.

kapka Neblokuje signál trackeru.

kapka Dodáváno se 3 páry našich pryžových základen ventilů.

kapka Konstrukce drží tracker bezpečně na místě, bez chrastění.

kapka Váží 7,5 g bez AirTagu a 18,7 g s AirTagem.

kapka Patentovaná konstrukce.

 

SADA OBSAHUJE:

  • Držák na tracker AirTag
  • 3x Pryžové základny ventilků

Pozor: Tracker Apple AirTag není součástí držáku!

Bezdušové ventily rovněž nejsou součástí - můžete však koupit v sadě ZDE. Nebo můžete použít vlastní Muc-Off bezdušový ventilek (44 mm-60 mm).

 

tag tubeless

APLIKACE:

Držák MUC-OFF TUBELESS TAG HOLDER je kompatibilní pouze s bezdušovými sadami využívajícími naše ventilky. Navrženo pro použití pouze na zadním kole!!!

Kompatibilní typy plášťů:

  • MTB pláště (XC, Enduro Trail, Downhill, E-MTB)
  • Gravel pláště (nejmenší doporučená šířka pláště je 38c)
  • Pro silniční kola s užšími plášti nebo nekompatibilními typy kol použijte náš držák SECURE TAG HOLDER.

STEALTH TUBELESS TAG HOLDER doporučujeme používat pouze s naším těsnicím tmelem NO PUNCTURE HASSLE TUBELESS SEALANT.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Montáž trackeru do TUBELESS TAG HOLDERU:

1. Vyjměte TUBELESS TAG HOLDER z obalu, poté opatrně sejměte růžový silikonový horní kryt z černého pryžového držáčku a poté vnitřní plug.

2. Ujistěte se, že je lokátor nastaven a připojen k Vaší aplikaci na iPhonu.

3. Vezměte bezdušový ventilek a sejměte kryt ventilku, pojistný kroužek a O-kroužek z dříku ventilku, poté vložte bezdušový ventilek dolů do šestihranné štěrbiny v černém pryžovém držáčku. Protáhněte ventilek vnitřkem držáčku, dokud základna ventilku nedosedne na vnitřní základnu držáku.

4. Umístěte vnitřní plug přes šestihranný otvor, abyste vytvořili úložný prostor pro tracker.

5. Umístěte tracker na plug tak, aby kryt baterie směřoval dolů k základně držáku. Nejlepší je zatlačit tracker na místo oběma palci tak, aby boční stěny černého pryžového těla překrývaly strany trackeru.

6. Poté opatrně nasaďte horní silikonový růžový kryt na sestavený tracker tak, že jej pomalu přetáhnete zespod hrany držáku nahoru a poté do strany, abyste sestavený tracker krytem zcela zakryli.

7. Nakonec vyberte vhodnou pryžovou průchodku pro váš typ ráfku a posuňte ji přes dřík ventilku, dokud se základna nedotkne spodní části držáku trackeru.

Montáž na kolo:

1. Pokud budete používat stávající bezdušovou sestavu, vypusťte bezdušové kolo, sejměte plášť z patky a sejměte bezdušový ventilku.

2. Před instalací TUBELESS TAG HOLDERu očistěte oblast otvoru pro ventil na vnitřní straně ráfku čistým hadříkem z mikrovlákna, abyste odstranili přebytečný tmel (na to můžete využít náš odstraňovač lepidel a těsnících tmelů GLUE REMOVER).

3. Vezměte svůj sestavený TUBELESS TAG HOLDER s nasazeným ventilkem a zatlačte dřík ventilu do otvoru v ráfku, dokud neprojde skrz. Potom nasaďte pryžový o-kroužek na dřík ventilu a posuňte jej úplně dolů, dokud se nedotkne ráfku.

4. Našroubujte pojistný kroužek na dřík ventilku a utáhněte jej nad o-kroužkem. Ten se vkládá mezi pojistný kroužek a ráfek. Při utahování pojistného kroužku zatlačte na horní část TUBELESS TAG HOLDERu uvnitř ráfku a utahujte, dokud nebude zajišťovací drážka dotažena rukou a pryžový o-kroužek nevymáčkne. Tímto způsobem víte, že jste vytvořili dobré vzduchotěsné těsnění (TIP – neutahujte příliš, mohlo by to způsobit netěsnost.)

5. Znovu nasaďte plášť, začněte u černého pryžového držáčku, namontujte plášť a ujistěte se, že patka prochází kolem základny držáčku.

6. Vymontujte jádro ventilku a naplňte NO PUNCTURE HASSLE TUBELESS SEALANT a nahuštěte.

7. Práce je hotová, můžete vyrazit!

Pokud používáte TUBELESS TAG HOLDER se zbrusu novým pláštěm, doporučujeme nafouknout a přicvaknout patku pláště k ráfku bez nasazeného TUBELESS TAG HOLDERu. Je to proto, že TUBELESS TAG HOLDER může omezit průtok vzduchu potřebného pro počáteční nastavení bezdušových trubek. Poté vyjměte ventil a nasaďte jej na TUBELESS TAG HOLDER pomocí postupu montáže a výše uvedených kroků.

Poznámka: Při výměně nebo doplňování tmelu pravidelně sejměte tracker z držáku a osušte veškerý přebytečný bezdušový tmel.

Výměna baterii uvnitř trackeru je nutná každých 6 měsíců až 1 rok.

Nepřijímáme žádnou odpovědnost ani ručení za jakékoli poškození trackeru v důsledku jeho použití s TUBELESS TAG HOLDER.

Společnost Muc-Off Ltd a žádná z jejích propojených společností nenesou odpovědnost za jakoukoli ztrátu majetku nebo krádež v souvislosti s používáním tohoto produktu. Doporučujeme vám použít kvalitní zámek, kdykoli necháváte kolo bez dozoru, v garáži nebo doma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.