MUC-OFF

Anglická značka Muc-Off nabízí tu nejlepší péči o vaše kola a motocykly. Muc-Off tvoří parta velmi kreativních lidí, kteří jsou zapálení pro skvělý design, inovativní složení a maximální funkčnost kosmetických produktů, které promění vaše kolo či motorku v nablýskaný stroj.

Značka Muc-Off je na trhu od roku 1994 a kromě osobitého designu se od ostatních značek se liší tím, že produkty v žádném případě nepoškozují materiály, na které jsou nanášeny. Čistící prostředky dokáží odstranit špínu i z těch nejmenších pórů, zanechají povrch hladký a odolný proti nečistotám a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Muc-Off je známý především díky svému legendárnímu růžovému nano čističi Bike Cleaneru, který najde upotřebení např. i při mytí nečistot z kůže (kožených kombinéz a různých řemenů – kůže zůstane vláčná) či motorů (neodmašťuje nanešené mazivo). Muc-Off je také vyhlášený svou úžasnou řadou maziv, sprejů a antibakteriálních produktů.

Muc-Off nenabízí pouze inovativní produkty pro péči o kola a motocykly, ale také velmi kvalitní kosmetiku a doplňky pro jejich majitele. Neznáme nikoho, kdo by nebyl z jejich kosmetiky nadšený! Navíc, v originálním oblečení Muc-Off a s jejich doplňky rozhodně nebudete přehlédnutelní.

 

Společnost Halbich s.r.o. je výhradním importérem produktů značky MUC-OFF  garantujeme kvalitu a 100% originalitu zboží. Pečlivě si vybíráme značky, které nabízíme. Všechny produkty prochází náročným interním testováním.

S produkty Muc-Off jsme velmi spokojeni, splňují, co slibují. Produkty Muc-Off kvalitou přesahují konkurenční značky, cenově jsou však přijatelné.

 

548677_322040694524098_850749653_n

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.