SPONSER

SPONSER je švýcarská značka sportovní výživy, která působí na trhu již 32 let. Prioritou společnosti SPONSER je špičková kvalita produktů, která se odvíjí od aplikace posledních vědeckých poznatků a výběru prvotřídních kontrolovaných ingrediencí až po nejmodernější procesy zpracování, které uchovávají vstupní ingredience v té nejvyšší kvalitě s maximem přirozených látek.

Společnost SPONSER s certifikací ISO FSSC 22000 se ubírá cestou minimalizace obsahu umělých sladidel, emulgátorů a palmového oleje tam, kde je to alespoň trochu možné, a naopak sází na přírodní složení i chutě, což je pro zákazníka při vysokém výkonu také velmi důležitý vjem.

Značka SPONSER je podobu své existence úzce spojena se sportem a sportovci na světové úrovni a zakládá si na čistotě svých produktů. SPONSER je značka sportovní výživy olympijských vítězů.

SPONSER nepoužívá žádné nebezpečné či zakázané látky uvedené na seznamu mezinárodní antidopingové komise. SPONSER testuje vzorky z každé vyrobené šarže u každého produkty v rámci interní antidopingové kontroly v nezávislých laboratořích. Za celou dobu své existence SPONSER nezaznamenal žádný dopingový prohřešek!

Produkty SPONSER jsou velmi koncentrované, a proto často stačí nižší dávky k tomu, abyste dosáhli vašich cílů.

 

Společnost Halbich s.r.o. je výhradním importérem produktů značky SPONSER  garantujeme kvalitu a 100% originalitu zboží. Pečlivě si vybíráme značky, které nabízíme. Všechny produkty prochází náročným interním testováním.

Pro značku SPONSER jsme se rozhodli, protože zpravidla vyhovuje i lidem, kteří jinou sportovní výživu nesnesou a mají obtíže s trávením. Produkty SPONSER opravdu fungují. Díky snadnému vstřebávání a vysoké koncentraci účinných látek není nutné užívat tak vysoké dávky jako u konkurenčních produktů. 

 

14573027_10157726361210118_3632223512044097216_n

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.