SPONSER

SPONSER je švýcarská značka sportovní výživy, která působí na trhu již 32 let. Prioritou společnosti SPONSER je špičková kvalita produktů, která se odvíjí od aplikace posledních vědeckých poznatků a výběru prvotřídních kontrolovaných ingrediencí až po nejmodernější procesy zpracování, které uchovávají vstupní ingredience v té nejvyšší kvalitě s maximem přirozených látek.

Společnost SPONSER s certifikací ISO FSSC 22000 se ubírá cestou minimalizace obsahu umělých sladidel, emulgátorů a palmového oleje tam, kde je to alespoň trochu možné, a naopak sází na přírodní složení i chutě, což je pro zákazníka při vysokém výkonu také velmi důležitý vjem.

Značka SPONSER je podobu své existence úzce spojena se sportem a sportovci na světové úrovni a zakládá si na čistotě svých produktů. SPONSER je značka sportovní výživy olympijských vítězů.

SPONSER nepoužívá žádné nebezpečné či zakázané látky uvedené na seznamu mezinárodní antidopingové komise. SPONSER testuje vzorky z každé vyrobené šarže u každého produkty v rámci interní antidopingové kontroly v nezávislých laboratořích. Za celou dobu své existence SPONSER nezaznamenal žádný dopingový prohřešek!

Produkty SPONSER jsou velmi koncentrované, a proto často stačí nižší dávky k tomu, abyste dosáhli vašich cílů.

 

Společnost Halbich s.r.o. je výhradním importérem produktů značky SPONSER  garantujeme kvalitu a 100% originalitu zboží. Pečlivě si vybíráme značky, které nabízíme. Všechny produkty prochází náročným interním testováním.

Pro značku SPONSER jsme se rozhodli, protože zpravidla vyhovuje i lidem, kteří jinou sportovní výživu nesnesou a mají obtíže s trávením. Produkty SPONSER opravdu fungují. Díky snadnému vstřebávání a vysoké koncentraci účinných látek není nutné užívat tak vysoké dávky jako u konkurenčních produktů. 

 

14573027_10157726361210118_3632223512044097216_n

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení