GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR KIT - Leštěnka s dlouhodobým efektem s keramikou

830 Kč –30 %
CL160281
830 Kč –30 % 581 Kč 480,17 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR představuje špičkovou ochranu laku vozidla pomocí keramiky.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR KIT

Sada pro dosažení dlouhotrvající ochrany laku - produkt na bázi keramiky

 

GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR představuje tu nejlepší ochranu laku automobilu před vnějšími agresivními vlivy (voda, nečistoty, hmyz, sůl, asfalt, dehet, pryskyřice, UV záření atd.).

Vytváří celistvou ochrannou vrstvu, která výrazně odpuzuje vodu a omezuje ulpívání nečistotVyhlazuje mikroskopické nedokonalosti ošetřeného povrchu (efekt skla), je zcela hydrofobní a usnadňuje a urychluje běžnou údržbu vašeho vozidla. GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR výrazně zvyšuje účinnost vosku nebo leštěnky. Vaše vozidlo si zachová svůj lesk a bude chráněno po celý rok. Navíc se díky přiložené utěrce z mikrovlákna a aplikačnímu polštářku velmi snadno aplikuje. GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR je ideální pro ošetření všech barev lesklých i matných laků a je také vhodný na všechny typy ráfků.  Jedná se tak o produkt, který nemá na trhu obdobu!

  • Snadná aplikace.
  • Vysoká účinnost.
  • Dlouhotrvající hydrofobní efekt (až 1 rok)!


SADA OBSAHUJE:

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Na čistý, dekontaminovaný a lesklý povrch (zbavený předchozí leštěnky nebo vosku) naneste GS27 CLASSICS CERAMIC PROTECTOR pomocí aplikačního polštářku.

  1. Naneste křížem na celý ošetřovaný povrch - nejdříve vertikálně, a poté překryjte vodorovně.
  2. Nechte zaschnout 2 minuty.
  3. Vyleštěte utěrkou z mikrovlákna.
  4. Operaci můžete zopakovat podruhé pro vyšší účinek a trvanlivost. Ošetřený povrch znovu vyleštěte, abyste získali dokonalý lesk.

 

TEST GS27:

Při správné aplikaci je účinnost garantována až po dobu 1 roku. Testováno v laboratoři. Za použití ručního mytí.   

 

NÁŠ TIP:

Před použitím použijte GS27 BODYWORK DECONTAMINATION KIT, tím povrch laku detoxikujete a dokonale vyhladíte. Bude tak připraven na nanesení leštěnky nebo protektoru. Pro ještě výraznější lesk doporučujeme následně aplikovat pod keramický protektor leštěnku z naší řady CLASSIC nebo vosk. Keramika leštěnku "zapouzdří" a lesk budete ještě výraznější.

 

UPOZORNĚNÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Skladujte mimo dosah dětí.

   

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.