GS27 IMPERMÉABILISANT 500 ml - Impregnace na textil a kůži

300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

GS27 IMPERMÉABILISANT je funkční impregnace na textil a kůži.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 IMPERMÉABILISANT

Imperméabilisant Textiles et Cuirs

Impregnace na textil a kůži


 

Nikdy víc promáčené oblečení deštěm, sněhem nebo nečekanými skvrnami! Představujeme GS27 Imperméabilisant – náš bezkonkurenční impregnátor textilu a kůže, který poskytuje dlouhodobou ochranu, o které jste vždy snili. 

Jedná se o univerzální produkt, který je ideální pro použití na bundách, botách, rukavicích, zavazadlech a dalších výrobcích z textilu a kůže. GS27 Imperméabilisant chrání před všemi nepříznivými vlivy počasí - ať už jde o dešťové kapky nebo sněhové vločky.

A to není vše! GS27 Imperméabilisant nejen ochrání, ale také zanechá na tkaninách a kůži ochrannou vrstvu, která účinně zabraňuje pronikání oleje a mastnoty. Tím pádem zabraňuje vzniku dalších skvrn a udržuje vaše věci jako nové.

Pokud jste uživatelé funkčních prodyšných textilií, nemusíte se ničeho bát. GS27 Imperméabilisant je s nimi plně kompatibilní a neovlivní jejich funkci. 
GS27Účinná ochrana: Chrání vaše oblečení a předměty z textilu a kůže před deštěm, sněhem a dalšími nepříznivými vlivy počasí.

GS27Štít proti špíně: Zanechává ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání oleje a mastnoty, a tím i vzniku skvrn.

GS27Kompatibilita: Lze použít na všechny tkaniny a kůže, včetně funkčních prodyšných textilií.

GS27Snadná aplikace: Jednoduše naneste na cokoli, co chcete chránit.

GS27Dlouhodobý efekt: Poskytuje dlouhodobou ochranu, takže vaše věci zůstanou jako nové déle. 

 

APLIKACE:

Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí rovnoměrně nastříkat produkt na všechny tkaniny, semiš a kůži, ať už jde o bundy, kalhoty, boty, sedla, rukavice, batohy, boty - prostě cokoli, na co si vzpomenete. 


Nenechte se omezovat počasím nebo obavami z nechtěných skvrn. Díky GS27 Imperméabilisant můžete žít naplno a s lehkostí. Objednejte si jej ještě dnes!

 
NÁVOD K POUŽITÍ:
 
1. Obsah před použitím pečlivě nádobku protřepte.
 
2. Produkt aplikujte ze vzdálenosti cca 20 cm od povrchu, který má být ošetřen a rovnoměrně ho pokryjte sprejem.
 
3. Nechte zaschnout cca 10 minut. Ošetření doporučuje opakovat každý měsíc.
 
Před použitím doporučujeme provést předběžnou zkoušku na skryté části pro ověření výsledku.
 
 
NEBEZPEČÍ:
 
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. PŘI POŽITÍ: NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. PŘI VDECHNUTÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F.
 
601606608
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.