GS27 INTENSE TYRE SHINE 400 ml - Renovátor pneumatik

470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

GS27 INTENSE TYRE SHINE ocení každý, kdo vyžaduje ochranu a maximální péči o pneumatiky. Budou vypadat jako nové!

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 INTENSE TYRE SHINE

Sprej pro ochranu a lesk pneumatik

 

GS27 INTENSE TYRE SHINE oživuje barvu gumy a obnovuje původní vzhled. Produkt je kompatibilní se všemi typy pneumatik, chrání je před opotřebením a zvyšuje jejich lesk (nevytváří však nepřirozený lesk). Díky složení na bázi silikonu obnovuje vzhled dlouhodobě a je odolný vůči klimatickým podmínkám. Velmi snadno se nanáší, stříká se přímo na pneumatiku. Jeho integrovaný aplikátor pomůže k rovnoměrné aplikaci na bočnici pneumatiky. Kromě lesku tento přípravek navíc bojuje se stárnutím, puchřením a hnědnutí bočnic pneumatik, čímž významně prodlužuje jejich životnost.

 

APLIKACE:

Snadná a homogenní aplikace díky integrovanému aplikátoru.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím aerosol dobře protřepejte. Používejte na čisté a suché pneumatiky. Nastříkejte na celou stranu (bočnici) pneumatiky a rozetřete produkt aplikátorem. Nikdy nestříkejte ani neaplikujte produkt na běhoun (část, která je v kontaktu se zemí). Není nutno otírat. Pro perfektní výsledek opakujte operaci dvakrát. Můžete provést předběžný test na diskrétním skrytém místě, abyste si ověřili výsledek.

 

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.